NAWROCKI CLINIC DERMATOLOGIA ESTETYCZNA

Bezpieczne, bezboleśne, dające znakomite efekty przy stosunkowo krótkim czasie rekonwalescencji – zabiegi z wykorzystaniem aparatury laserowej Fotona to skuteczna innowacja w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej, stomatologii oraz chirurgii. Tę znakomitą alternatywę dla inwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oferuje Nawrocki Clinic w Gdańsku. 


Matylda Promień

Poprzez połączenie dwóch komplementarnych głowic: Er:YAG i Nd:YAG, spektrum zastosowania lasera Fotona LightWalker jest bardzo wszechstronne. od delikatnego resurfacingu skóry do efektywnych zabiegów odmładzających.

ENDOLIFTING TWARZY

Laser Fototna to pierwsze urządzenie na świecie do endoliftingu twarzy, zapewniające tak spektakularne efekty. To ulubiony zabieg gwiazd na całym świecie. Efekty są zachwycające. Dochodzi do odmłodzenia tkanek na wszystkich poziomach, co zapewnia silne ujędrnienie i produkcję kolagenu oraz wypełnienie zmarszczek i bruzd bez wypełniaczy. 

- Zabieg rozpoczynamy od endoliftingu, następnie przeprowadzamy nieablacyjny lifting skóry, a w kolejnych etapach działamy z wykorzystaniem długiego impulsu na głęboko położone tkanki, a następnie wykonujemy peeling laserowy na naskórku. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu – mówi lek. med. Dorota Jaśkiewicz-Nyckowska z Nawrocki Clinic.

ZBAWIENIE DLA SKÓRY

Osoby chcące uzyska ujędrnienie i wygładzenie skóry, przy minimalnym okresie rekonwalescencji, mogą poddać się nieablacyjnemu liftingowi skóry polegającemu na delikatnym złuszczeniu naskórka i przebudowie kolagenu. Laser sprawdzi się także przy redukcji rozstępów, zarówno w fazie pierwszej, gdy obserwujemy świeże czerwone zmiany (tu efekt jest najkorzystniejszy), jak i w fazie drugiej, gdy stwierdzamy obecność jaśniejszych pasm. 

Bardzo skuteczne jest także fotoodmładzanie laserem Fotona. Już po kilku dniach od zabiegu obserwuje się wyrównanie kolorytu skóry, zanikanie drobnych przebarwień, skóra staje się świetlista, a po 4-5 tygodniach poprawia się jej gęstość. Najlepszy efekt osiąga się przy serii zabiegów (2-5) wykonywanych co około 2-8 tygodni. 

SKUTECZNE UJĘDRNIANIE

Kilka zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych, potrzebnych jest również by uzyska spektakularny efekt ujędrnienia skóry. - Podczas tego zabiegu wykorzystujemy światło lasera o najgłębiej penetrującym promieniu, przez co dociera on do głębokich warstw skóry i uruchamia procesy regeneracyjne. Działanie lasera polega na pochłanianiu jego energii przez hemoglobinę, z obkurczeniem drobnych naczyń w skórze właściwej. Dzięki temu dochodzi do odnowy unaczynienia skóry i przebudowy nowego kolagenu. Efektem końcowym staje się znacznie gładsza skóra, o mniejszej ilości widocznych porów oraz poprawionym napięciu i wyrównanym kolorycie – mówi lek. med. Dorota Jaśkiewicz-Nyckowska 

NACZYNKA STOP!

Dla wielu osób, zwłaszcza kobiet poważnym problemem estetycznym są popękane naczynka, pajączki i naczyniaki. Zabieg z wykorzystaniem lasera Fotona zapewnia bardzo dobry, natychmiastowy efekt likwidacji tych zmian, nie uszkadzając przy tym naskórka. Ponadto umożliwia znaczną redukcję, a w niektórych przypadkach całkowite usunięcie rumienia naczyniowego (zaczerwienienie twarzy). 

Fotona idealnie radzi sobie z leczeniem trądziku i redukcją blizn potrądzikowych, a także z owłosieniem (wąsik). Usuwa je trwale i szybko, zarówno włosy jasne, jak i ciemne. W trakcie zabiegu zniszczeniu ulegają jedynie włosy, które znajdują się w fazie wzrostu (anagen), dlatego zabieg ten należy powtórzy ok. 4-6 razy w odstępie czterotygodniowym.  

KONIEC Z CHRAPANIEM

4 zabiegi powinny wystarczyć, abyś przestał chrapać. Zabieg z wykorzystaniem światła lasera w terapii chrapania polega na podgrzaniu tkanek podniebienia miękkiego, języczka, łuków podniebiennych oraz nasady języka, co powoduje obkurczenie włókien podniebienia. Dzięki temu dochodzi do poprawy sprężystości tych tkanek z mniejszej podatności na wibrację. Zabieg ten jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia i pozbawiony jest efektów ubocznych. Powoduje natomiast natychmiastową poprawę jakości snu pacjenta oraz jego bliskich.

79
04/2017

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Światła reflektorów wypaczają normalne życie.