MUZYKA ZAWŁADNIE SOPOTEM

SeaZone Music & Conference, największe wydarzenie dla twórców branży muzycznej i przedstawicieli biznesu eventowo – rozrywkowego w Polsce po raz drugi w Sopocie! W ramach imprezy odbędzie się SeaZone Showcase Festival, w ramach którego znani artyści zaprezentują się w całkowicie nowych odsłonach, a nieznani dotychczas szerokiej publiczności muzycy będą mogli zrealizować swoją szansę na debiut.


Matylda Promień

W dniach 8-10 czerwca Sopot stanie się rozrywkową stolicą Polski. Do kurortu przyjadą znakomici artyści, producenci muzyczni, organizatorzy największych muzycznych imprez, managerowie gwiazd,  profesjonaliści z całego świata, którzy stoją za sukcesami m.in. Fatboy Slim, Black Eyed Peas, Faithless, Daft Punk, Gorillaz, Korn, czy Muse. 

Konferencje, warsztaty, targi, spotkania networkingowe, imprezy klubowe to jeden aspekt SeaZone Music & Conference, drugi to SeaZone Showcase Festival. To niepowtarzalna okazja zapoznania się z premierowym, często jeszcze nie wydanym materiałem z nadchodzących albumów, świeżymi pomysłami i nowymi brzmieniami. 

Organizatorzy na tą chwilę zagwarantowali już koncerty takich artystów, jak: O.S.T.R., Mr.Silla (Islandia), Rosalie., Salk, Wurffel (Estonia), Young Stadium Club, Ba. (Litwa), Łagodna Pianka, MajLo, Eric Shoves Them In His Pockets, Low Roar, Daria Zawiałow, Coals, BeMy, Lilly Hates Roses, WU, Ted Nemet, The Fruitcakes, Niemoc, einarIndra, 57 (Oh Chill).

Występy artystów odbędą się na kilkunastu sopockich scenach, m.in. w Teatrze Wybrzeże Sopot, Teatrze Boto, Teatrze Na Plaży, Galerii Dwie Zmiany, klubach Tan, Mewa Towarzyska, Spatif, Scena, Sfinks 700. Bilety dostępne są na stronach Biletomat.pl, Eventim,pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl. http://bit.ly/biletyseazoneshowcase.  Aktualności dostępne są stronie www.seazonesopot.pl oraz www.facebook.com/seazonesopot

SeaZone ShowCase Festival to nie jedyne muzyczne atrakcje konferencji. Część wieczorna SeaZone Nocą zarezerwowana jest na eventy muzyczne w najbardziej znanych sopockich klubach, gdzie główną atrakcją będą występy znanych i popularnych artystów zapewniające różnorodny program, od alternatywy przez hip-hop, po undergroundową i mainstreamową muzykę taneczną.