BOCONCEPT ZAPROJEKTUJE TWOJE WNĘTRZE

Kwintesencja skandynawskiego designu, meble, które stały się ikonami światowego wzornictwa. Od stylowych designerskich sof, eleganckich stołów i krzeseł do jadalni, poprzez praktyczne systemy regałowe, nowoczesne designerskie łóżka, po elegancie dodatki – BoConcept od 65 lat wyznacza trendy w branży meblowej. Tutaj nie tylko kupisz wyjątkowe meble, ale też skorzystasz z bezpłatnej usługi projektanta wnętrz, który zaaranżuje przestrzeń w Twoim domu – mówi w rozmowie z Prestiżem Katarzyna Jędruszczak, dekorator wnętrz i manager salonu Boconcept w Gdyni. 


Matylda Promień

Meble BoConcept są piękne, to nie ulega wątpliwości. Wybór często przyprawia jednak o zawrót głowy, a przecież nie wystarczy kupić mebli, trzeba jeszcze mieć pomysł, jak te meble wkomponować w nasze wnętrze. 

I dlatego z pomocą przychodzi projektant wnętrz BoConcept. Naszym klientom pomagamy zaprojektować każdy mebel i każde pomieszczenie; niewielką kawalerkę, małe mieszkanie, duży dom czy biuro. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania funkcjonalne, kolorystykę, oświetlenie, dodatki. Pomożemy zaprojektować i urządzić wyjątkowe wnętrze, oczywiście w oparciu o meble BoConcept. 

Dlaczego warto skorzystać z usługi dekoratora wnętrz?

Prawdziwy dom tworzą ludzie, a nie przedmioty. Wyposażenie wnętrza zdradza wszystkie sekrety mieszkańców i jest odbiciem ich osobowości. Dla wielu osób wygodne, funkcjonalne i ładne urządzenie domu bywa dużym wyzwaniem. Nie potrafią wyobrazić sobie wymarzonych mebli ustawionych we własnym pokoju, nie są pewni swoich preferencji, obawiają się odważnych decyzji, a urządzenie domu jawi się im jak układanie puzzli wymagających cierpliwości i czasu. Jakie wybrać kolory: ciemne czy jasne, ciepłe czy zimne? Jak optymalnie zagospodarować posiadaną powierzchnię? Czy lepsza będzie przestronna kanapa, czy kilka foteli? Z podobnymi pytaniami klienci zwracają się do nas bardzo często. 

Dlaczego warto urządzić mieszkanie akurat na bazie mebli BoConcept?

Na ten temat można rozmawiać godzinami. BoConcept to tradycja, świetny design, ponadczasowy styl, funkcjonalność i jakość na lata. I choćby z tego powodu, kupując nasze meble, warto skorzystać z usługi dekoratora wnętrz, który zaproponuje rozwiązania, na które być może nigdy by Pani nie wpadła. To rozwiązania, które będą robić wrażenie i się sprawdzać za lat 5, 10 czy 15. Nam w BoConcept nie zależy na tym, aby odwzorowywać bieżące trendy, ślepo podążać za modą. Istotą naszej firmy jest ponadczasowy, dobry design. 

Jak zatem w praktyce wygląda usługa dekorowania wnętrz?

Klienci mogą zaprosić do domu dekoratora, który wyposażony we wszelkie narzędzia do projektowania, próbniki tkanin i przede wszystkim wiedzę, zrobi rozpoznanie potrzeb i oczekiwań. Dekorator zmierzy wybrane pomieszczenia, wspólnie z domownikami określi ich potrzeby i wymagania, zaproponuje indywidualny projekt wnętrza uwzględniający ich zwyczaje, preferencje, styl, funkcję. Pomoże także dobrać odpowiednie kolory, połączyć w harmonijną całość istniejące elementy wyposażenia z nowymi, wybrać meble, dodatki, tkaniny - wszystko w ramach założonego budżetu.