GTS Z TURYSTYCZNYM OSKAREM

Gdański Teatr Szekspirowski został laureatem XIV Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny. Konkurs organizowany jest przez Polską Organizację Turystyczną. Każdego roku wyłanianych jest maksymalnie 10 laureatów. 


Matylda Promień

Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego Polskiej Organizacji Turystycznej – zwany turystycznym Oscarem – Nadawany jest tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Stanowi gwarancję wysokiej jakości i przeżycia wielu niezapomnianych doznań kulturalnych, rozrywkowych czy rekreacyjno - przygodowych.

Certyfikowane produkty turystyczne zostają ujęte w kampaniach promocyjnych Polskiej Organizacji Turystycznej, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Pierwszy etap konkursu odbywa się na poziomie regionalnym. Na tym etapie wyłonionych zostało trzech laureatów: Gdański Teatr Szekspirowski, Dolina Charlotty oraz – głosami internautów – Żuławska Kolej Dojazdowa. Główny laur ogólnopolski przypadł temu pierwszemu. 

 

78
03/2017

Na parkiecie najbardziej popularnego telewizyjnego show zna każdą nierówność i rysę. Przetańczyła 16 sezonów i bez żalu przyznaje, że marzenia o sportowych tytułach odłożyła aby uczyć i poczuć smak przygody w blasku telewizyjnych świateł.