Pomorskie Fashion - SPONSORZY I PARTNERZY


prestiz

Hotel Haffner

Hotel Haffner to wyjątkowe miejsce w samym sercu Sopotu. Hotel Haffner od 15 lat dba o to, by goście czuli się komfortowo i z myślą o nich oddał do użytkowania odnowione wnętrza oraz luksusową przestrzeń plażową. Nie zapominając o gościach biznesowych, powstał VIP Lounge – wydzielona strefa spotkań i wypoczynku. Hotel Haffner słynie ze znakomitej kuchni. Podczas Pomorskie Fashion mieliśmy okazję spróbować kompozycji stworzonych przez szefa hotelowej cukierni, Michała Wiśniewskiego, mistrza Polski Cukierników 2015 r.

 

PSSW

Niepubliczna szkoła wizażu i stylizacji oraz charakteryzacji teatralnej, telewizyjnej i filmowej. Słuchacze zdobywają wiedzę z różnych dziedzin - starożytnej sztuki, ubioru, makijażu, fryzjerstwa, perukarstwa i innych. PSSW słynie ze znakomitej kadry, z właścicielką Katarzyną Mątewską – Kowalewską na czele. Zajęcia prowadzą: stylistka, Kasia Piątek (Magazyn Uroda), Jagoda Pikiewicz, charakteryzatorka Teatru Miejskiego, Magda Dusza, Teatr Wybrzeże, czy Marzena Korczak - Komorowska z Teatru Muzycznego. 

 

Excellent Q

Maciej Kubuj, współwłaściciel gdańskiego salonu Excellent Q oraz szkoleniowiec z ramienia Loreal Polska przedstawił jak szybko zrobić fryzurę do pracy i jak szybko zmienić fryzurę na wieczorową. Trendy w tym sezonie pokazują ze można puścić wodze fantazji, tak w kolorze, jak i w uczesaniu. Nieśmiertelne fale mają nowy wymiar lekkości wdzięku oraz nonszalancji. Upięcia są mocne, ale nieregularność formy jest czymś, co jest pożądane. 

 

Henkell @ CO. Polska

Podczas Pomorskie Fashion goście degustowali Prosecco Mionetto. To włoskie wino musujące z regionu Treviso wytwarzane jest nieprzerwanie od 1887. Pasja, tradycja, badania i doskonałość są fundamentalnymi wartościami winnicy Mionetto i jej marki Prosecco. Mionetto wytwarzane jest z białej odmiany winogron glera (prosecco) z wyczuwalną nutą miodu, dojrzałego jabłka oraz białej brzoskwini. Smakuje wybornie!

 

D rDieta

Jeżeli czujesz się zagubiony pośród sprzecznych informacji na temat tego jak właściwie się odżywiać, jak schudnąć lub jaką dietę zastosować w danej jednostce chorobowej, to catering dietetyczny DrDieta jest dla Ciebie. Dieta bazuje na naturalnych składnikach, bez zbędnych konserwantów i ulepszaczy. DrDieta to zespół ludzi zaangażowanych w edukację żywieniową. Interesuje ich żywienie jako paliwo dla organizmu i alternatywa dla leków. 

 

Holistic Clinic

Holistic Clinic Gdynia to klinika medycyny estetycznej i regeneracyjnej w gdyńskim Nowym Orłowie. Założycielem jest dr Krzysztof Gojdź - certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine, znany z ekranów TVN, TVN Style, autor bestsellerowych książek. Klinika otoczyła opieką modelki, biorące udział w imprezie i zadbała m.in. o przygotowanie ich skóry twarzy pod profesjonalny makijaż.

 

MINI Grupa Zdunek

Samochodowym Partnerem imprezy była Grupa Zdunek ze swoją marką MINI. Zaprezentowano najnowsze auta MINI z gorącą nowością, modelem Countryman na czele. To wciąż samochód bardzo oryginalny, zdecydowanie dla indywidualisty, ale jednocześnie spełnia wyobrażenie o praktycznym samochodzie MINI, którego może używać cała rodzina. To również pierwszy model MINI oferowany z napędem hybrydowym typu plug-in.

 

78
03/2017

Na parkiecie najbardziej popularnego telewizyjnego show zna każdą nierówność i rysę. Przetańczyła 16 sezonów i bez żalu przyznaje, że marzenia o sportowych tytułach odłożyła aby uczyć i poczuć smak przygody w blasku telewizyjnych świateł.