Pomorskie Fashion - Phi Concept by Patryk Wojciechowski


prestiz

Marka Phi Concept by Patryk Wojciechowski posiada dwie linie - Basic Phi CONCEPT oraz linię Premium Phi by Patryk Wojciechowski. Ta pierwsza to ubrania w miejskim stylu, łączące wygodę z elegancją. Minimalistyczny charakter, prosta konstrukcja i uniwersalny krój. Linię Premium Phi tworzą ubrania wykonywane z ręcznie zdobionych tkanin i wyselekcjonowanych skór. Najnowsza, wiosenna kolekcja dostępna jest na stronie www.evoli.pl oraz w butiku mieszczącym się w Krzywym Domku w Sopocie.

Razem z marką Phi Concept zaprezentowała się biżuteria Szews. Firma z 30 letnią tradycją, zajmuje się sprzedażą i produkcją złotej biżuterii. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Wykonywali obrączki z kawałkami meteorytu oraz prezent dla Jana Pawła II. Biżuteria została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych kobietach, ceniących sobie klasę. Wszystkie produkty wykonane są z 14-karatowego złota. Biżuteria dostępna jest na stronie www.szews.pl oraz w sklepie przy ul. Warneńskiej 8 w Gdańsku.

78
03/2017

Na parkiecie najbardziej popularnego telewizyjnego show zna każdą nierówność i rysę. Przetańczyła 16 sezonów i bez żalu przyznaje, że marzenia o sportowych tytułach odłożyła aby uczyć i poczuć smak przygody w blasku telewizyjnych świateł.