MODA LOKALNA I GLOBALNA

Druga edycja imprezy Pomorskie Fashion odbyła się w gościnnych progach sopockiego Hotelu Haffner. Organizatorami byli - firma Prestiż Events i Magazyn Prestiż. Na wybiegu istna różnorodność, dla każdego coś ciekawego i oryginalnego. 250 gości z pewnością się nie nudziło.


prestiz

Modelki zaprezentowały najnowsze kolekcje takich marek jak: GUESS i Marciano, Patagonia, Felina i PHI Concept wraz z biżuterią marki Szews.

- Krok po kroku budujemy markę imprezy Pomorskie Fashion, której ideą jest prezentacja tego co ciekawe na pomorskim rynku modowym oraz promocja lokalnych marek, projektantów i salonów. Marzy nam się, aby w niedalekiej przyszłości było to najważniejsze wydarzenie modowe na Pomorzu – mówi Michał Stankiewicz, organizator i współwłaściciel firmy Prestiż Events. 

- Pomorskie Fashion to z jednej strony impreza komercyjna, ale z drugiej misyjna. To nie tylko moda dostępna w butikach w centrach handlowych, ale też wychodzimy z ofertą do lokalnych marek i firm, zarówno tych dużych, działających globalnie, jak i tych będących dopiero na początku swojej drogi. Przykładem może być choćby marka PHI Concept. Stoi za nią młody gdyński projektant, Patryk Wojciechowski, finalista programu Project Runway. Kolejny przykład to piękna i nasza lokalna biżuteria marki Szews – dodaje Jakub Jakubowski, współwłaściciel Prestiż Events. 

W przerwie między pokazami Maciej Kubuj, współwłaściciel salonu Excellent Q oraz szkoleniowiec L’Oréal Paris Polska pokazał jak szybko zrobić fryzurę do pracy i jak szybko zmienić ją na wieczorową. Nie zabrakło też konkursu wizytówkowego z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Hotel Almond, Holistic Clinic, Felina, Restaurację Morska, DaSea People, Mini Zdunek, Hotel Haffner, PHI Concept, Szews, Beauty Derm i Guess. 

Goście mogli też podziwiać najnowsze modele Mini podstawione przez BMW i MINI Zdunek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zapisy na jazdy próbne najnowszym Mini Countryman. W kuluarach można było się także zapoznać z ofertą Holistic Clinic w Gdyni oraz zakupić książkę "Twoja twarz, Twój charakter". Napisał ją Dr Krzysztof Gojdź, założyciel kliniki.

Pomorskie Fashion to również doznania kulinarne. O kubki smakowe naszych gości zadbał szef kuchni Hotelu Haffner Łukasz Szczepaniak, a dietetyczne przekąski serwowała firma Dr Dieta Catering Dietetyczny. Goście częstowani byli także pysznym Mionetto Prosecco, które zapewniła firma Henkell & Co.

Do sukcesu imprezy przyczynili się oczywiście nasi stali Partnerzy, z którymi praca to czysta przyjemność. O makijaże modelek zadbały wizażystki z Pomorskiego Studium Sztuk Wizualnych PSSW "Mat- Studio", które na zapleczu do perfekcji opanowały sztukę malowania pod presją czasu. To co działo się za kulisami naszego wydarzenia modowego to swoista wyprawa do świata makijażu, barw, fryzur i pięknych kobiet.

Nagłośnienie, światło i kwestie techniczne to niezawodna ekipa EventTech.pl. Imprezę doskonale poprowadził Tomasz Podsiadły - aktor, reżyser, konferansjer, a pokazy mody wyreżyserował Michał Starost. Obuwie do pokazów zapewniła firma Step by Step – obuwie.

78
03/2017

Na parkiecie najbardziej popularnego telewizyjnego show zna każdą nierówność i rysę. Przetańczyła 16 sezonów i bez żalu przyznaje, że marzenia o sportowych tytułach odłożyła aby uczyć i poczuć smak przygody w blasku telewizyjnych świateł.