FOTOBUDKA RETRO

Nowe technologie w stylu vintage? To możliwe! Na trójmiejskim rynku pojawiła się zupełnie inna odsłona znanej już wszystkim fotobudki. Ręcznie wykonana, unikalna, drewniana. Miłośnicy stylu rustykalnego, przedmiotów z duszą i duńskiego Hygge – to coś dla was!


prestiz

Andy Warhol rozpowszechnił zdjęcia z fotobudki w świecie sztuki w latach 60-tych. Swoich znajomych przyprowadzał do fotobudki mieszczącej się w galerii na Broadway’u pod numerem 47. Fotografii z fotobudki użył m.in. do tworzenia swoich dzieł. Ta, o której mowa może być równie pionierska.

Nuda i powtarzalność – nie tym razem. Wygląd, to coś co zdecydowanie wyróżnia #FotobudkęRetro na tle konkurencji. To urządzenie nie tylko posiada wszystkie funkcje ogólnodostępnych fotobudek, ale dodatkowo jest bardzo proste w użytkowaniu. Drewniana obudowa dodaje niepowtarzalnego klimatu, a jej ponadczasowy styl retro sprawia, że doskonale pasuje ona zarówno na formalną okazję, jak i mniej zobowiązującą imprezę.

- Na rynku panuje ogromna konkurencja, ale my nie ścigamy się ze wszystkimi. Postanowiliśmy wyłamać się ze schematu, taki charakter! Stworzyliśmy coś nowego i unikalnego. Fotobudkę opakowaliśmy w drewniany, stylowy box. Postawiliśmy na wygląd, dobry styl i oryginalność. Styl rustykalny, boho i pin-up – to nasze klimaty – podkreśla Bartosz Bacia, właściciel firmy Fotobudka Retro.

Dodatkowym elementem wyróżniającym fotobudkę jest możliwość aranżacji scenografii do ścianki w stylu vintage, boho i rustykalnym, przez co staje się ona niezwykle atrakcyjna wizualnie. Do tego ciekawe i oryginalne gadżety, drewniane i hand-made. Zdjęcia: Zabawne? Poważne? Stylowe? Boho? A może romantyczne? Wszystko na wyciągnięcie ręki. Zajrzyjcie na Alternatywne Targi Ślubne do Gdańska 19 marca, my patronujemy, a oni tam będą!

78
03/2017

Na parkiecie najbardziej popularnego telewizyjnego show zna każdą nierówność i rysę. Przetańczyła 16 sezonów i bez żalu przyznaje, że marzenia o sportowych tytułach odłożyła aby uczyć i poczuć smak przygody w blasku telewizyjnych świateł.