PHI CONCEPT W KRZYWYM DOMKU

Patryk Wojciechowski, projektant mody z Gdyni, który zajął drugie miejsce w programie TVN Project Runway, otworzył w sopockim Krzywym Domku butik marki PHI Concept. To marka sygnowana nazwiskiem projektanta, dedykowana zarówno kobietom, jak i mężczyznom. 


Matylda Promień

Podczas otwarcia goście mogli zapoznać się z najnowszymi projektami, a także porozmawiać z projektantem, który na co dzień pracuje głównie w Warszawie. Patryk Wojciechowskie nie ukrywa jednak, że w sopockim butiku chce bywać regularnie, by spotykać się ze swoimi klientami. 

PHI Concpet to marka skierowana do ludzi znających swoją wartość, wykształconych, pozbawionych kompleksów, doceniających swobodę, nie muszących niczego udowadniać. Kolekcje charakteryzuje prosty, wygodny krój, naturalne materiały. Ubrania uszyte są z zaprojektowanych przez Patryka materiałów, z autorskimi grafikami i ilustracjami.

Marka Patryk Wojciechowski to dwie linie sprzedażowe: linia Basic oraz linia Premium PHI. Linia basic to ubrania w miejskim stylu, łączące wygodę z elegancją. W ofercie znaleźć można cienkie golfy z lekkiego materiału, raglanowe bluzy, denimowe płaszcze, a także bawełniane sukienki i topy z cienkiego szyfonu. Linię Premium PHI tworzą ubrania jedyne w swoim rodzaju. Wykonywane z ręcznie zdobionych tkanin, wyselekcjonowanych skór, dla tych którzy cenią produkty najwyższej  klasy.