MAGDALENA FRĄCKOWIAK FOR LOVE & LEMONS 

Magdalena Frąckowiak, pochodząca z Gdańska polska supermodelka, ma na swoim koncie kolejny sukces. Gdańszczanka właśnie została twarzą najnowszej kolekcji słynnej amerykańskiej marki For Love & Lemons.


prestiz

Polka promuje wiosenno – letnią kolekcję. Składają się na nią zwiewne sukienki w klimacie retro, stylowe kapelusze, buty i eleganckie dodatki. Nie brakuje też zmysłowej bielizny i kostiumów kąpielowych.

For Love & Lemons to młoda, amerykańska marka, która w ciągu zaledwie kilku lat podbiła świat. Markę tworzą Gillian Rose Kern i Laura Hall, a kluczem do sukcesu jest jakość produktów i fasony. Ubrania For Love & Lemons są po prostu bardzo zmysłowe, kolorowe i ponadczasowe. 

Wszystko to sprawia, że noszą je zarówno młode dziewczyny, jak i świadome własnej wartości kobiety dojrzałe. Marka nie należy jednak do najtańszych. Za sukienkę zapłacimy ok. 200 dolarów, a za najtańszy sweter ok. 100. Ceny nie są jednak przeszkodą dla licznych wielbicielek. Markę For Love & Lemons na Instagramie obserwuje dziś ponad 2,8 miliona osób. 

Sesja zdjęciowa promująca kolekcję odbyła się w Barcelonie. Magdalena Frąckowiak pozowała w klimatycznych, małych uliczkach, w modnych barcelońskich klubach i galeriach. Zobaczcie zatem najciekawsze propozycje na wiosnę i lato marki For Love & Lemons i podziwiajcie piękną gdańszczankę.