W ŚWIECIE ŚWIATŁA


prestiz

LAMPA WISZĄCA BOLSTAR

Idealne połączenie orientalnego stylu z nutką futurystycznej geometrii. Jej bazą jest kulisty abażur w odcieniu ciemnego drewna, który nadaje wnętrzom niespotykanej klasy i szyku. To oświetlenie, które doda nieprzeciętnego wdzięku niejednej aranżacji.

Do kupienia: Dide Light, Gdynia, ul. Stryjska 26, www.didelight.pl

LAMPA STOŁOWA WIRE

Lampa zaprojektowana przez słynnego Vernera Pantona. Kształtem przypomina żarówkę. Jest doskonałą dekoracją do nowoczesnych wnętrz. Składa się ze struktury wykonanej z metalowych nici, abażura z plastiku oraz transparentnego kabla zasilającego.

Do kupienia: BoConcpet, Gdynia,
ul.Legionów 112 (Altus), www.boconcept.pl

 

LAMPA WISZĄCA NEW YORK

Lampa ta to połączenie stylu nowoczesnego z nutą elegancji. Jej biały abażur ozdabiają elementy wykonane w kolorze starego złota. Lampa jest wisząca, tak więc bez problemu można zamocować ją nad stołem, aby zyskać dodatkowe
oświetlenie punktowe.

Do kupienia: Dide Light, Gdynia,
ul. Stryjska 26, www.didelight.pl

 

LAMPA WISZĄCA BELL+

LAMPA WISZĄCA BELL+

Lampa renomowanej marki Darø. Za wyjątkowe wzornictwo jej twórców uhonorowano tytułem German Design Award 2015. Posiada unikalny system kierowania snopem światła, który umożliwia elastyczne dostosowanie oświetlenia do  potrzeb użytkowników. 

Do kupienia: www.madeco.pl,
www.facebook.com/madeco.design

 

LAMPA STOJĄCA PASO WOOD

Pomysł zaczerpnięty z tradycji skandynawskiego wzornictwa oraz miłości do prostoty, minimalizmu i funkcjonalności. Kontrast ciepłego drewna i zimnej stali. Przewód ukryty jest wewnątrz nogi. Abażur wyposażony w ozdobny rzep.

Do kupienia: www.madeco.pl,
www.facebook.com/madeco.design

 

KINKIET ARCHITECT

Surowe kształty i futurystyczny, elegancki design. Zwraca uwagę lekko  satynowe wykończenie  szczotkowanego aluminium.  Dobrze przemyślany,  wewnętrzny system przewodów. Model ten występuje również jako lampa stołowa. 

Do kupienia: www.madeco.pl, www.facebook.com/madeco.design

 

LAMPA STOŁOWA TATI

LAMPA STOŁOWA TATI

Lampa marki Kartell. Abażur pokryty czarną koronką daje niesamowite  efekty świetlne. Po wyłączeniu lampa  pokazuje swoją pełną barwę,  natomiast po włączeniu demonstruje  natężenie światła filtrującego przez ścianki i podświetlającego cały korpus.

Do kupienia: Koma, Gdynia, ul. Kaczewska 4, www.koma.lux.pl

 

LAMPA WISZĄCA ROOFER

Lampa włoskiej marki Fabbian została wykonana z silikonowych płytek przypominających dachówki, które użytkownik własnoręcznie montuje. Dzięki temu może stworzyć własną lampę, o kształcie i kolorystyce, która najbardziej mu odpowiada.

Do kupienia: Koma, Gdynia, ul. Kaczewska 4, www.koma.lux.pl