GALA ŚLUB I WESELE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom narzeczonych w hotelu Sheraton Sopot odbyła się Gala Ślub i Wesele. Impreza dedykowana była Parom Młodym, które szukają bardzo wysokiego standardu usług. Podczas gal zaprezentowało się ponad 40 różnych firm z branży ślubnej.  


Matylda Promień

Głównym punktem programu był pokaz mody ślubnej salonu Elizabeth Passion.  Najnowsza kolekcja sukni 2017 zaprezentowana w eleganckich wnętrzach hotelu Sheraton, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Długie lub krótkie, z trenem lub bez, uszyte z lśniącej tafty, atłasu, zdobione koronkami i kryształkami – suknie ślubne zachwycały różnorodnością, mnogością fasonów i dekoracyjnych detali. Każda była inna, tak samo jak różne są przyszłe Panny Młode. 

Podczas Gali odbyły się również Ślubne Metamorfozy w wykonaniu Mistrza Wizażu Beaty Fryz i Stylistki Fryzur Joanny Tyszer. Efekty ich pracy były spektakularne , a przyszła Panna Młoda zachwycona. Całość wydarzenia uświetniły występy światowej klasy wykonawców: mezzosopranistki Agaty Hoppe i tenora, saksofonisty Juana Felipe Alvarado. Narzeczonych zachwyciły wnętrza Hotelu Sheraton oraz widok z Sali Balowej na sopockie molo. Część z nich zapragnęła właśnie tutaj zorganizować swoje wesele.

 

Polecane artykuły

nic