Style Hunter

Mieszkańcy Trójmiasta to ludzie ze świetnym wyczuciem mody i stylu. Udowadniają to bohaterowie akcji Style Hunter. Na kilka najbliższych tygodni citylighty  z ich zdjęciami zawisną na terenie naszej aglomeracji.


prestiz

Twój styl jest niepowtarzalny, pokaż go! Taka idea przyświeca organizowanej od ponad dwóch lat akcji Style Hunter. Jej celem jest pokazanie ciekawie, niebanalnie ubranych mieszkańców Trójmiasta, którzy wyróżniają się wyczuciem i odwagą w wyrażaniu siebie poprzez ubiór i mogą być inspiracją dla innych. 

- Dużo podróżuję, dzięki czemu mam możliwość obserwowania ludzi na całym świecie. Uważam, że Polacy ubierają się coraz lepiej i ciekawiej. Jest to szczególnie widoczne w dużych miastach, również w Trójmieście. Odwaga w wyrażaniu siebie poprzez strój powoduje, że wszelkie różnice pod tym względem pomiędzy Polakami, a mieszkańcami Europy Zachodniej, USA czy Australii, zupełnie się zatarły - uważa Mateusz Wolniak z Sopotu, jeden z bohaterów akcji. 

Udział w akcji wzięła też Kaja Szostak, która przedstawia się jako „mama”. 

- Chcę pokazać innym dziewczynom i kobietom, że posiadanie dziecka nie musi oznaczać rezygnacji z bycia sobą. Kiedy 2 lata temu urodził się Staś, na siłę chciałam zmienić swój styl. Wydawało mi się, że jako matka powinnam ubierać się wyłącznie klasycznie i wybierać stonowane kolory, by być postrzeganą jak najbardziej poważnie. Dziś wiem, że to nie było potrzebne, ale nie ukrywam, że powrót do formy i poczucia pełnej kobiecości przyszedł z czasem. Na pewno warto dać sobie czas i cierpliwie na ten moment poczekać, ale też każdego dnia myśleć nie tylko o dziecku, ale również o sobie - przekonuje Kaja. 

Akcja Style Hunter organizowana jest w każdą sobotę w Galerii Bałtyckiej. Wśród osób, które biorą w niej udział, wybierana jest Stylizacja Miesiąca oraz Stylizacja Roku. Tegoroczny finał akcji, podczas którego gościem specjalnym będzie popularna blogerka modowa, Julia Kuczyńska (Maffashion), odbędzie się 28 stycznia.