PHI CONCEPT W UNIQUE

PHI Concept to nowa marka stworzona przez gdyńskiego projektanta Patryka Wojciechowskiego. Zdobywca drugiego miejsca w konkursie Project Runway pokazał ją premierowo w klubie Unique w Sopocie. 


Matylda Promień

PHI Concept to nowa marka, która skierowana jest do ludzi znających swoją wartość, wykształconych, pozbawionych kompleksów, doceniających swobodę, nie muszących niczego udowadniać. Kolekcja pokazana w klubie Unique jest zmysłowa i kobieca, aczkolwiek nie zabrakło też propozycji dla mężczyzn. Jak mówi Patryk Wojciechowski, PHI Concept to nie moda, to koncept na życie, a ubrania to tylko manifestacja. Manifestacja życia w zgodzie z otaczającą nas naturą, a przede wszystkim z samym sobą. 

Prosty, wygodny krój, naturalne materiały - pierwsza kolekcja PHI Concept to ubrania, które powstały w duchu minimalizmu. Projektant ozdobił je ciekawymi detalami, takimi jak autorskie grafiki i ilustracje, usztywnione falbany, wycięcia czy delikatne strzępienia. Ubrania PHI Concept można kupić w autorskim butiku projektanta w sopockim Krzywym Domku.