NIERUCHOMOŚĆ A STYL ŻYCIA

Klienci zainteresowani kupnem nieruchomości premium czy luksusowych to osoby wymagające, które niełatwo jest zadowolić. Posiadają szeroką wiedzę o produkcie czy usłudze, która ich interesuje – doskonale wiedzą, czego chcą i mają duże oczekiwania. Dlatego kiedy planują zainwestować w nieruchomość, informacja, przy jakiej ulicy znajduje się dom lub apartament, albo jaką ma powierzchnię, nie jest dla nich wystarczająca. Znacznie bardziej istotnym kryterium wyboru jest to, czy wybrana nieruchomość w 100% odpowiada ich stylowi życia.


Max Radke

W odpowiedzi na to, Poland Sotheby’s International Realty wprowadziło nowy sposób wyszukiwania ofert. Na stronie www.poland-sothebysrealty.pl wystarczy wejść w zakładkę Lifestyles, gdzie znajdziemy nieruchomości poszeregowane wg kryterium stylu życia. 

Dla osób, które tęsknią za bliskością natury, chcą zaznać ciszy i spokoju, jakich nie można doświadczyć w centrum miasta, powstała kategoria „Na wsi”. Po kliknięciu przenosimy się w świat, gdzie czas płynie wolniej, a piękno natury i bliskość malowniczych terenów działają jak magnes. Naszą uwagę zwróciła oferta zakupu osady złożonej z trzech domów z basenem w miejscowości Stara Rzeka. 

To unikalna lokalizacja w sercu Borów Tucholskich, w dolinie rzeki Wdy i na terenie Wdeckiego Parku Krajobrazowego. W ostępach leśnych i matecznikach występują rzadkie gatunki zwierząt: orzeł bielik, rybołów, żuraw, łabędź niemy, czapla siwa, głuszec, puchacz i bocian szary. Bogactwo flory i fauny, a także czystość wód zachęca miłośników przyrody, wędkowania i sportów wodnych do wypoczynku na tym terenie. 
Fani górskich wędrówek czy sportów zimowych skrojone na swoją miarę oferty znajdą w kategorii „W górach”. Wśród ofert znaleźć można na przykład piętrową, wolnostojącą willę w stylu art-deco, z ogrodem i kortem tenisowym w uzdrowiskowej miejscowości Rabka-Zdrój. Z willi rozciąga się panoramiczny widok na góry oraz stok narciarski. Ci, którzy są zainteresowani nieruchomościami inwestycyjnymi, wśród propozycji Poland Sotheby’s International Realty znajdą m.in. dochodowy apartament w hotelu Premium Nosal Resort w Zakopanem. 

Dla osób, które kochają jazdę konną i chcą realizować swoją pasję, powstała kategoria „Ze stadniną”. Jedno kliknięcie i przenosimy się do Parchowa. To wieś w powiecie bytowskim, w której na sprzedaż jest pięknie położony dworek ze stadniną koni. Na 32 hektarach w pełni zagospodarowanego i ogrodzonego terenu znajdują się m.in. nieruchomości mieszkalne, pensjonat, sala bankietowa, budynki gospodarcze oraz ośrodek konny z ujeżdżalnią i 11 boksami dla koni. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku wielkiego miasta i realizować swoją konną pasję. 

A może marzy Ci się luksusowy apartament lub dom z widokiem na morze, rzekę lub jezioro? To może być Twoje nowe miejsce na ziemi lub też idealny „second home”, do którego będziesz przyjeżdżać za każdym razem, gdy poczujesz potrzebę odpoczynku lub zmiany otoczenia. Pomoże Ci w tym kategoria „Nad wodą”. 

Do wyboru są m.in. słoneczny apartament (73 m2) z widokiem na morze, dwoma tarasami w apartamentowcu bezpośrednio przy plaży i promenadzie w Mielnie, a także całoroczny, tradycyjny, ale zarazem nowoczesny drewniany dom nad Jeziorem Czorsztyńskim. Z okien budynku położonego na działce o pow. prawie 2 tys. m2 roztacza się piękny widok na Tatry.

To tylko niektóre kategorie ofert na stronie Poland Sotheby’s International Realty. Oprócz nich znajdziemy tam także: rezydencje, zabytkowe kamienice, zamki i pałace, nieruchomości poza miastem oraz z basenem. Funkcja wyszukiwania ofert przez lifestyle dostępna jest także na międzynarodowej stronie Sotheby’s International Realty
www.sothebysrealty.com.

JULIA LEWANDOWSKA

Poland Sotheby’s International Realty
Dyrektor Odziału w Trójmieście.
Tel: 667 017 842

 

Do tej pory klientowi trudno było wyszukać wymarzoną sielską posiadłość na Kaszubach czy w Borach Tucholskich. Z drugiej strony wypromowanie wyjątkowej nieruchomości np. we wsi Prądzonka też nie było łatwe, gdyż portale dotyczące nieruchomości segregują je po lokalizacji, liczbie paokoi, metrażu. Nasza strona internetowa jest rewolucją w sposobie prezentacji nieruchomości, dzięki możliwości wypromowania np. stadniny koni, a dla kupującego - wygodnym narzędziem do łatwego i precyzyjnego znalezienia np. domu z basenem."

 

76
01/2017

Uwielbiany przez kibiców. Autorytet dla zawodników. Doceniany przez działaczy. Pożądany przez sponsorów.