LORENZO COLETTI eksperci w służbie piękna

Zaufaj ekspertom, cofnij czas… bezpiecznie – takie motto przyświeca klinice Lorenzo Coletti. Uroczyste otwarcie kliniki mieszczącej się w Rumi przy ul. Grunwaldzkiej 14 uświetniła Katarzyna Figura, kobieta, która doskonale wie, jak zatrzymać czas i nieustannie zniewalać swoim seksapilem. 

Spotkanie miało charakter edukacyjno - zapoznawczy. Goście mieli okazję wziąć udział w wykładach prowadzonych przez Karolinę Marcinkowską, kosmetolog z 10-letnim stażem oraz równie doświadczoną dietetyczkę, Annę Słomkowską, która przekonywała, że większość problemów ze skórą oraz tkanką tłuszczową zaczyna się na talerzu. Z kolei Karolina Marcinkowska przekonywała, że zabiegi z użyciem skalpela są już passe, a świat idzie w kierunku medycyny nieinwazyjnej. 

- Doskonałym przykładem jest plazma azotowa, dzięki której już nie musimy używać skalpela do blefaroplastyki, czyli korekcji górnej powieki. Niechirurgiczną, skuteczną alternatywą dla liposukcji jest zaś kriolipoliza. Z zabiegów nieinwazyjnych polecam też radiofrekwencję igłową, która stymuluje wytwarzanie nowych włókien kolagenowych – mówiła Karolina Marcinkowska. 

O tym, że do kwestii urody należy podejść kompleksowo, a efekty są najtrwalsze i najbardziej spektakularne jeśli zabiegi połączone są z aktywnością fizyczną, przekonywał trener personalny Premium Gym. 

W dniu otwarcia goście mieli okazję zwiedzić klinikę, zapoznać się z personelem, skorzystać z darmowych konsultacji i obejrzeć przebieg oferowanych zabiegów na żywo. Do dyspozycji gości był również sztab specjalistów, kosmetologów pracujących w klinice, którzy chętnie odpowiadali na pytania i edukowali przyszłe klientki. 

A zabiegi? Eksperci w Lorenzo Coletti wykonują je na aparaturze medycznej, której skuteczność potwierdzona jest w badaniach klinicznych. 

- Mój wehikuł młodości to BIOTEC, odmładzające zabiegi all-inclusve, które dzięki połączonej sile różnych technologii zabiegowych i preparatów mogą zdziałać cuda. Zabiegi wyszczuplające, modelujące i ujędrniające BIOTEC pozwalają cieszyć się zdrowym wyglądem i dobrym samopoczuciem bez wysiłku, nawet już po pierwszym zabiegu – przekonywała Katarzyna Figura. 

Zmarszczki, przebarwienia, popękane naczynka, brak jędrności, niechciane tatuaże, łysienie? Mogą być tylko złym wspomnieniem. W klinice Lorenzo Coletti w Rumi sprawdzisz to "na własnej skórze". 

75
12/2016

Filolog, radiowiec, kiedyś pan z marketingu, teraz dzień po dniu w TVN24 i osobiście w Radiu Gdańsk. Pracuje w Warszawie, mieszka w Gdyni, bo bez morza nie może. Ma 40 lat i lubi swoje zmarszczki.