cocho - MODA Z POLSKIM ZNAKIEM JAKOŚCI

Niszowe i limitowane kolekcje, utrzymane w duchu subtelnej, kobiecej wygody. Produkowane w Polsce z surowców dedykowanych marce i sprowadzanych z Włoch, Hiszpanii i Francji. Tak w skrócie można opisać polską markę COCHO, której salon firmowy znajduje się w Gdyni przy ul. Kilińskiego 11. 


Matylda Promień

COCHO to wyłącznie polska produkcja, nadzorowana w polskich szwalniach, na każdym etapie tworzenia. To propozycja dla kobiet ceniących piękno ubioru, wymagających, otwartych na oryginalność i wygodę jednocześnie. To marka otwarta na kobietę nowoczesną i wyjątkową. Nie "krzyczy" awangardą, nie epatuje źle rozumianym "sexy lookiem". Całe kolekcje i poszczególne projekty są pełne wdzięku i klasy. 

Gdyński butik COCHO doskonale się przyjął i trafił w gusta trójmiejskich miłośniczek mody i niebanalnego stylu. Świadczą o tym stałe klientki, które zadowolone z jakości i uniwersalności ubrań, wracają w poszukiwaniu nowości. A kolekcja w COCHO powiększa się co 3 tygodnie. 

- Kolekcje są ze sobą spójne, poszczególne ubrania i linie modelowe można ze sobą swobodnie łączyć, co daje duże możliwości stylizacyjne. Kobiety to lubią, bo wyglądają niebanalnie. Co najważniejsze, COCHO to bardzo wysoka jakość widoczna nie tylko w materiałach, ale też w wykończeniu, w drobnych detalach niewidocznych gołym okiem, a mających wpływ na trwałość i komfort użytkowania - mówi Dorota Piasecka, właścicielka butiku. 

75
12/2016

Filolog, radiowiec, kiedyś pan z marketingu, teraz dzień po dniu w TVN24 i osobiście w Radiu Gdańsk. Pracuje w Warszawie, mieszka w Gdyni, bo bez morza nie może. Ma 40 lat i lubi swoje zmarszczki.