Piękno to harmonia

Wyobraź sobie miejsce, gdzie panuje spokój i harmonia, a marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością. Miejsce, w którym piękno rozumiane jest w sposób holistyczny, a droga do niego biegnie poprzez duszę, zmysły i umysł. Jaśminowy Ogród w Gdańsku to magiczne miejsce, będące wehikułem młodości, m.in. dla Katarzyny Figury. 


prestiz

Zdrowie i piękno to bliźniacze pojęcia. Pięknem jest wewnętrzne światło, czyli akceptacja siebie, podobanie się sobie i harmonia. Gdy zaczynamy dbać o swój wygląd, zmienia się nasze postrzeganie siebie, poprawia się samopoczucie, podnosi samoocena i pojawiają się dobre myśli, które gwarantują zdrowie. Zewnętrzne piękno staje się pięknem wewnętrznym – mówi właścicielka Jaśminowego Ogrodu, Wioletta Szlachta. 

Piękno może być sztuką. W Jaśminowym Ogrodzie właśnie tak do tego podchodzą. W ujęciu nie tylko metaforycznym, ale i dosłownym. Bo czyż sztuką nie jest spektakularna fotokompozycja z Katarzyną Figurą zdobiąca ścianę salonu, symbolizująca drogę jaką przeszła znakomita aktorka, do dzisiaj zachwycająca urodą i radością wypisaną na twarzy? 

- Jaśminowy Ogród proponuje nieinwazyjne metody stymulowania organizmu, żebyśmy czuli się piękniejsi i szczęśliwsi. W moim przypadku nastąpiły duże zmiany. Odnalazłam więcej harmonii, równowagi wewnętrznej i czuję się piękna. To wszystko dzięki holistycznemu podejściu do człowieka, gdzie zaciera się granica między ciałem a duchem - mówi Katarzyna Figura. 

Fotokompozycję z Katarzyną Figurą, wykonaną przez znakomitą trójmiejską artystkę Krystynę Andryszkiewicz, można będzie zobaczyć już w październiku w Filharmonii Bałtyckiej na wystawie „Prześwity”. Oprócz tej pracy Krystyna Andryszkiewicz pokaże również fotokompozycje z innymi znanymi osobami. Jaśminowy Ogród jest mecenasem wystawy.

Od sztuki światła do sztuki piękna - tak można metaforycznie ująć wyjątkową ofertę zabiegową Jaśminowego Ogrodu. Wioletta Szlachta cały czas śledzi trendy i wyposaża salon w najnowsze technologie, jak na przykład nowoczesne urządzenia laserowe. To własnie tutaj można skorzystać z jednego z najnowocześniejszych laserów na świecie – Xlase Plus. To kolejny wehikuł młodości Katarzyny Figury. 

Xlase Plus wykorzystywany jest nie tylko do epilacji, ale też do terapii trądziku, likwidacji rumienia i przebarwień, fotoodmładzania, które można połączyć z  nieablacyjnym resurfacingiem twarzy, uzyskując w  ten sposób natychmiastową poprawę owalu twarzy i  silny lifting. Świetnie zamyka naczynia krwionośne, tzw. pajączki, można go też zastosować w terapii przeciwgrzybiczej. 

W Jaśminowym Ogrodzie usuniemy też tatuaże, przebarwienia, blizny i znamiona (laser Q Switch), dzięki laserowi diodowemu trwale pozbędziemy się niechcianego owłosienia, a znakomite efekty w leczeniu niedoskonałości skóry, w tym w fotoodmładzaniu uzyskamy dzięki CPL. 

Rewolucyjną innowacją w zakresie zabiegów na twarz i ciało jest także urządzenie Fusiomed firmy Biotec, dzięki któremu można osiągnąć trwałe rezultaty, w postaci znacznego napięcia, wygładzenia i ujędrnienia skóry oraz zwiększenia jej gęstości unikając metod inwazyjnych. Zabieg działa przez wytworzenie energii cieplnej w głębokich warstwach skóry i tworzenie nowych włókien kolagenowych. Stosowany na ciało jest znakomitym sposobem na cellulit i walkę z miejscową otyłością. 

W Jaśminowym Ogrodzie zwraca się uwagę przede wszystkim na komfort. Unika się zabiegów inwazyjnych znajdując dla nich bardziej przyjazne dla samopoczucia zabiegi alternatywne. Tak jest choćby w przypadku radiofrekwencji igłowej, która z powodzeniem może zastąpić wykonywany w znieczuleniu klasyczny lifting. Ta odwracająca proces starzenia metoda sprowadza się do stymulacji skóry falami elektromagnetycznymi o częstotliwości fal radiowych (RF) z jednoczesnym połączeniem mechanicznego mikronakłuwania. Fale radiowe powodują ogrzanie tkanek, a przez to pobudzają komórki do produkcji i regeneracji kolagenu.

W Jaśminowym Ogrodzie odnajdziesz harmonię, zadbasz nie tylko o ciało, ale też o psychikę, odnajdziesz równowagę emocjonalną i zaakceptujesz siebie. 

72
09/2016

Autentyczny. Skromny. Przystojny. Męski. Z dystansem. Do siebie i do świata. Dobry - człowiek i aktor.