Liposukcja bez skalpela:
 Karboksyterapia Reology2

Chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej z konkretnego obszaru swojego ciała, np. z boczków, brzucha, pleców, czy ramion, jednak dieta i treningi nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Pragniesz wymodelować sylwetkę, pozbyć się cellulitu i poprawić jakość skóry? Myślisz, że pozostała Ci jedynie inwazyjna, droga i wymagająca długiej rekonwalescencji liposukcja? Spokojnie, jest coś znacznie bezpieczniejszego, tańszego, szybszego i równie skutecznego. Przedstawiamy Karboksyterapię Reology2.  


prestiz

Na czym polega zabieg?

Zabieg Karboksyterapia Reology2 polega na wprowadzeniu dwutlenku węgla pod skórę za pomocą cienkiej igły. W tym celu używa się innowacyjnego urządzenia Reology2, aczkolwiek sama procedura jest znana i stosowana w kosmetologii od wielu lat. 

- Przez chwilę na skórze widać uwypuklenia i cienkie linie. Po wprowadzeniu dwutlenku węgla pod skórę, dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, przyspieszenia przepływu krwi, stymulacji do produkcji kolagenu oraz rozbijania nagromadzonego tłuszczu. Poprawia się metabolizm i uwolniony tłuszcz jest wydalany z organizmu w naturalnym procesie - tłumaczy dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog, ekspert medycyny estetycznej, właściciel Clinica  Dermatologica i Clinica Cosmetologica.

Jakie są efekty? 

Karboksyterapia Reology2 precyzyjnie modeluje sylwetkę, a dzięki odnawianiu się zniszczonych komórek, wzmaga się produkcja kolagenu. W efekcie, zmniejszają się obwody, tkanka tłuszczowa jest zredukowana, skóra wygładzona, a cellulit znika. Dzięki karboksyterapii możemy wymodelować ramiona, brzuch, uda, pośladki i łydki, pozbyć się cellulitu i rozstępów, ujędrnić biust oraz odmłodzić dłonie.

Ile trwa zabieg i jak często należy go wykonywa? 

O długości zabiegu decyduje ilość aplikowanego gazu oraz obszar, któremu jest poddawany. 

- Przykładowo, zabieg na uda, który ma na celu ich wyszczuplenie i usunięcie rozstępów, trwa około 15-20 minut. Najlepsze efekty daje wykonanie zabiegów w serii – na początku raz, maksymalnie dwa razy w tygodniu, w późniejszym czasie – raz w miesiącu. - mówi dr Igor Michajłowski. 

Efekty pojawią się po ok. 6-7 tygodniach leczenia.

Ile to kosztuje? 

Przykładowe ceny: 1 zabieg na ramiona - 400 zł, 4 zabiegi - 750 zł; 1 zabieg na brzuch - 350 zł, 4 zabiegi - 1050 zł; 1 zabieg na uda i pośladki - 450 zł, 4 zabiegi - 1350 zł. 

Czy to jest zabieg dla Ciebie? 

Jeżeli chcesz wymodelować sylwetkę, a jednak nie masz pewności, czy ten zabieg da Ci dokładnie takie efekty, jakich oczekujesz, zapraszamy na bezpłatne konsultacje do Clinica Cosmetologia. 

- Podczas wizyty, w kameralnej atmosferze zostanie przeprowadzony wywiad lekarski i dowiesz się, jakie masz możliwości, również finansowe. Nie musisz od razu podejmować decyzji o rozpoczęciu zabiegów. Przyjdź i przekonaj się, jak możesz zmienić swoje ciało i jakość swojego życia - zachęca
dr Igor Michajłowski.

Więcej informacji: wymodelujsylwetke.pl

72
09/2016

Autentyczny. Skromny. Przystojny. Męski. Z dystansem. Do siebie i do świata. Dobry - człowiek i aktor.