Galeon z nowością w cannes

Galeon 460 FLY to najnowsza jednostka w gamie modelowej stoczni ze Straszyna. Ponad 14.metrowy jacht miał swoją światową premierę na zakończonych niedawno targach Cannes Boat Show, gdzie zebrał znakomite recenzje. 


Matylda Promień

W modelu 460 FLY udało się zachować wszystkie innowacje, które stanowiły o sukcesie większego 500 FLY i zamknąć je w mniejszym kadłubie. Warto przypomnieć, że „500-tka, zrewolucjonizowała segment jachtów średniej wielkości oferując rozwiązania dostępne wcześniej jedynie na najdroższych jednostkach robionych na specjalne zamówienie. 

Nic więc dziwnego, że model ten zgarnął tak prestiżowe nagrody, jak European Powerboat
of the Year 2016 oraz IBI Boat Builders Award 2015. Mniejszy brat jest również imponujący. Dzięki wyposażeniu jednostki
w automatyczny system siedzisk na dziobie łatwo można zmienić je w miejsce do opalania, a rotująca się sofa rufowa oraz opuszczane burty zapewniają optymalne wykorzystanie miejsca na pokładzie.

Wachlarz opcji wykończenia wnętrza 460 FLY oraz dodatkowego wyposażenia pozwala na pełną indywidualizację jachtu. Na pokładzie, goście mogą spędzać czas w salonie wyposażonym w jadalnię oraz przestronną kuchnię, albo udać się na spoczynek do jednej
z trzech kabin znajdujących się pod pokładem. Przestronna kabina armatora ma dostęp do własnej łazienki, co zapewnia dodatkowy komfort i prywatność.

Dostępnych jest kilka opcji silnikowych, w tym również napęd typu IPS, co ułatwi dobranie jednostki zapewniającej pożądany kompromis pomiędzy osiągami a zużyciem paliwa. Jacht dołączy do szerokiej gamy modeli trzeciej generacji, które wyróżniają się niecodziennym połączeniem doskonałego designu
i funkcjonalności. 

72
09/2016

Autentyczny. Skromny. Przystojny. Męski. Z dystansem. Do siebie i do świata. Dobry - człowiek i aktor.