Kupujesz, wypoczywasz, zarabiasz

Największe centrum konferencyjno - hotelowe z widokiem na morze - w taki właśnie sposób określa Baltic Park Molo w Świnoujściu inwestor. I nie ma w tych słowach ani grama przesady. Jak przekonują eksperci z Poland Sotheby’s International Realty, ten ultranowoczesny obiekt wyznacza nową jakość na hotelowej mapie Polski, a dzięki możliwości inwestycji w zakup apartamentów, jest też ciekawą opcją lokaty kapitału.  


Max Radke

Baltic Park Molo położony jest pomiędzy główną promenadą, a najpiękniejszą plażą w Świnoujściu. Kompleks obejmuje cztery budynki, 150-metrową promenadę zwieńczoną molem oraz ogólnodostępną przestrzeń rekreacyjną. Osadzone na wspólnej podstawie dwa hotele 5-gwiazdkowe o zróżnicowanej wysokości 30 m i 47 m, mają szanse stać się ikoną Świnoujścia. 

Prawdziwą perłą w koronie całej inwestycji jest hotel Radisson Blu Resort, Świnoujście. Mieścić się tu będzie nowoczesne, największe na polskim Wybrzeżu centrum kongresowe mogące obsłużyć jednocześnie nawet 1200 osób. Tak dużych obiektów konferencyjnych w Polsce brakuje, a jest na nie zapotrzebowanie. Inwestor wychodzi zatem naprzeciw potrzebom rynku dodając do tego szeroki wachlarz wyrafinowanych rozrywek. 

Do dyspozycji gości będzie basen infinity edge na ostatnim, 13. piętrze, czynne przez cały rok baseny i jacuzzi zewnętrzne, aquapark ze światem saun i łaźni, restauracje, klub nocny, kawiarnia widokowa na ostatniej kondygnacji, kręgielnia, centrum sportowe z boiskiem wielofunkcyjnym, fitness clubem, siłownią, salą do ricocheta i ścianką wspinaczkową. 

W skład całego kompleksu wchodzą też zlokalizowane po przeciwnej stronie osi widokowej dwa budynki z 61 apartamentami i 16 lokalami użytkowych. Cały kompleks oferować będzie niemal 600 pokojów i apartamentów z widokiem na morze, większość w systemie condo oraz około 2000 m2 powierzchni handlowo - usługowej. 

MARCIN MARCZAK

Poland Sotheby’s International Realty
TEL: 587 273 229
www.poland-sothebysrealty.pl

Naszym klientom oferujemy możliwość inwestycji w apartament w hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu i czerpanie korzyści z najmu. Inwestycja w nieruchomości, które są dobrze zarządzane jest zyskowna, stosunkowo bezpieczna, jest też dobą alternatywą dla produktów bankowych.

Baltic Park Molo to kompleks unikatowy w skali kraju, w statystykach GUS obłożenie zachodniego Wybrzeża jest bardzo wysokie. Całą organizacją hotelową, w tym i wynajmem pokoju turystom, zajmuje się operator hotelowy. Inwestując 250 tys. zł netto można stać się właścicielem apartamentu i czerpać korzyści z jego wynajmu.

Warto dodać, że właścicielowi przysługuje też przez 28 dni w roku pobyt właścicielski do wykorzystania we własnym apartamencie lub w jednym z sześciu hoteli inwestora zlokalizowanych nad polskim morzem jak i w górach.

Inwestorem Baltic Park Molo w Świnoujściu jest firma Zdrojowa Invest & Hotels. To dynamicznie rozwijający się rodzinny holding dewelopersko - hotelarski wywodzący się z Kołobrzegu i skoncentrowany na kurortach. 

72
09/2016

Autentyczny. Skromny. Przystojny. Męski. Z dystansem. Do siebie i do świata. Dobry - człowiek i aktor.