Plaża Haffnera pełna atrakcji

Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej, czytanie bajek w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, nauka zumby oraz spotkanie z zawodnikami Lotosu Trefl Gdańsk - takie atrakcje czekały na plaży hotelu Haffner, a dochód przeznaczony został na wsparcie Fundacji Pankracy. 

W siatkarskim turnieju triumfowała para złożona z doświadczonych i utalentowanych zawodników, którzy już niejedną potyczkę mają za sobą – Mateusz Adamiak/Radosław Konieczny. Ich wyższość musieli uznać m.in. sympatyczni barmani Hotelu Haffner, którzy tego dnia na plaży pojawili się w zupełnie nowej dla siebie roli.

Tuż obok boisk do siatkówki odbyło się czytanie Pchły Szachrajki w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Bajka była przedstawiana na pięć głosów, a zaproszenie do czytania najmłodszym przyjęli Piotr i Karolina Gackowie, aktorka Agnieszka Kawiorska oraz Dyrektor ds. Hotelu Haffner Lucjan Lewandowski wraz z małżonką. 

Wszyscy, którzy kibicowali zawodnikom startującym w turnieju, bądź przyszli spotkać się ze sztabem i graczami Lotosu Trefla, mogli też wziąć udział w warsztatach zumby. Zobaczyć jak zumbę tańczy trener Lotosu Trefl Andrea Anastasi - bezcenne! 

71
08/2016

Czy może być coś bardziej szlachetnego niż bezinteresowna pomoc tym, których los potraktował okrutnie?