Zainwestuj w pokój hotelowy w stolicy Tatr.

Wyobraź sobie, że budzisz się rano, rozsuwasz zasłony i przez okno spoglądasz na zapierający dech w piersiach szczyt Giewontu. Taką możliwość daje ci czterogwiazdkowy Hotel Paryski zlokalizowany w malowniczej dzielnicy Zakopanego - Pardałówka. Teraz, dzięki ofercie Poland Sotheby's International Realty możesz zainwestować w hotelowe pokoje, czerpać zyski z wynajmu i wypoczywać w hotelu przez 14 dni w roku. 


Max Radke

Zasada jest prosta: firma buduje hotel, ty kupujesz w nim lokal – czyli pokój bądź apartament.  Całą organizacją hotelową – w tym i wynajmem twojego pokoju turystom – zajmuje się operator hotelowy.

Hotel Paryski to nie tylko drugi dom w samym sercu polskich Tatr, ale przede wszystkim dobra inwestycja. Hotelem zarządza renomowany operator hotelowy, który zajmie się generowaniem zysków z wynajmu oraz kosztami związanymi z utrzymaniem apartamentu, a nabywca pokoju będzie mógł korzystać z pobytu właścicielskiego przez 14 dni w roku. 

Ten butikowy hotel przeznaczony jest dla osób ceniących spokój i kameralność . Zaplanowano w nim 61 pokoi, a ze zdecydowanej większości z nich rozpościerać się będzie spektakularny widok na Tatry. W budynku będzie się znajdować restauracja serwująca niezapomniane smaki Podhala, pozwalająca pomieścić ponad 100 osób, a także spa, basen, narciarnia, klub nocny, kręgielnia, palarnia cygar oraz zaplecze konferencyjne.

Pardałówka, willowa dzielnica Zakopanego, w której budowany jest Hotel Paryski to doskonała baza wypadowa dla miłośników aktywnego spędzania czasu. W pobliżu znajduje się wiele wyciągów narciarskich oraz tras rowerowych, a bliskość najważniejszych szlaków górskich oraz centrum Zakopanego sprawia, że Pardałówka jest chętnie wybieranym miejscem odpoczynku nie tylko w okresie zimowym, ale i letnim. 

KOMENTARZ

PAWEŁ ŁĄCZYŃSKI

Poland Sotheby's International Realty

TEL: 723 985 307

www.poland-sothebysrealty.pl

Zakopane to miasto partnerskie Sopotu. Można mieszkać nad morzem, urlop spędzać patrząc na góry, a przez resztę roku czerpać korzyści z najmu. Taką opcję daje Hotel Paryski budowany w czterogwiazdkowym standardzie, z niespotykaną i absolutnie unikatową wartością dodaną, jaką jest widok z okien na górskie szczyty. Dlaczego warto zainwestować pieniądze akurat w ten hotel? Przede wszystkim dlatego, że inwestycja w nieruchomości, które są dobrze zarządzane jest zyskowna, stosunkowo bezpieczna, jest też dobą alternatywą dla produktów bankowych. Próg wejścia to 260 tys. zł. Pokoje od 13 do 60 m2. Zakopane to stolica Tatr, tętni życiem przez cały rok. Rocznie miasto to odwiedza ponad 3 mln turystów, co sprawia, że łatwiej jest o obłożenie hotelu. Duże obłożenie i dobre zarządzanie oznaczają satysfakcjonującą stopę zwrotu z inwestycji. Dodatkowo zapotrzebowanie na nocleg w dobrym standardzie rośnie. Klienci płacą i wymagają coraz więcej, a ta inwestycja im to gwarantuje.