VenusLegacy - rewolucyjne konturowanie ciała

Konturowanie dotychczas wielu kobietom kojarzyło się z techniką makijażu, która zawładnęła ostatnio rynkiem kosmetycznym. Nie o tym będzie mowa, ponieważ dzięki medycynie estetycznej konturować możemy również ciało!


prestiz

Działanie

Aby poznać możliwości tego sprzętu, należy najpierw zrozumieć działanie samego mechanizmu tego urządzenia. Wykorzystuje ono technologie przypisywane najnowszym standardom zabiegowym – stosuje kombinację multipolarnej fali radiowej z impulsowym polem magnetycznym. Ta specyficzna fala radiowa powoduje reakcję termiczną na różnych głębokościach tkanek, wywołując kurczenie się włókien kolagenowych, a co za tym idzie – ujędrnienie skóry i spłycenie zmarszczek. Wykorzystane w Venus Legacy impulsowe pole magnetyczne wpływa bezpośrednio na syntezę kolagenu oraz namnażanie fibroblastów odpowiedzialnych za jego produkcję. Do maszyny przynależą cztery aplikatory, każdy z nich ma inne zastosowanie ponieważ Venus Legacy nie tylko konturuje ciało, ale również redukuje cellulit, spłyca zmarszczki i zwiększa napięcie skóry w okolicy twarzy, szyi czy dekoltu.

Zabieg

Zabieg z użyciem sprzętu Venus Legacy nie wiąże się z żadnym stresem czy bólem, wręcz przeciwnie – jest on wyjątkowo relaksujący. W trakcie sesji odczuwalne jest przyjemne, intensywne ciepło, które wynika z procesu nagrzewania tkanek. Aplikator jest przykładany do powierzchni skóry, po czym okrężnymi ruchami wykonywany jest masaż.

Termiczne sprężenie zwrotne, które zostało zastosowanew urządzeniu, pozwala operatorowi na ciągłą kontrolę temperatury, która jest indywidualnie dostosowywana do każdego pacjenta.

Efekty

Korzyści, jakie niesie za sobą zabieg, można opisywać bez końca, dlatego warto posłużyć się przykładami. Każda kobieta marzy o pięknym, smukłym brzuchu, szczególnie latem, a zabieg z wykorzystaniem Venus Legacy to umożliwia. Technologie wykorzystywane w trakcie zabiegu pozwalają na wysmuklenie i napięcie skóry brzucha, by stał się on bardziej jędrny. Można też postawić na redukcję objętości np. przedramion, przy jednoczesnym napięciu ich skóry – mówi dr Paweł Kubik. Dodatkowo technologia SculptFX pozwala na zmniejszenie obwodu ud i widoczności znienawidzonego przez kobiety cellulitu. To jak długo należy oczekiwać na efekty i ile zabiegów będzie potrzebnych, zależy przede wszystkim od problemu, z jakim przychodzimy i jaki rezultat chcemy osiągnąć. Przed planowanym zabiegiem należy umówić się na konsultację i wraz z terapeutą opracować plan zabiegowy. 

Dla kogo zabieg?

Zabiegi z zastosowaniem Venus Legacy są przeznaczone dla wszystkich osób, które szukają skutecznych i bezpiecznych sposobów na odzyskanie zdrowej i jędrnej skóry. Warto zwrócić uwagę na szeroki wachlarz zabiegowy. Mogą więc z nich odnieść korzyści zarówno osoby, które chcą pozbyć się niechcianego cellulitu, jak i pragnące poprawić kondycję skóry, a także po prostu wyszczuplić miejsca najbardziej problematyczne.

 

 

70
07/2016

Mówi, że kilka razy umarł, dlatego stara się nie marnować swego życia. Tomasz „Lipa” Lipnicki opowiedział nam o swych życiowych priorytetach, o Nowym Porcie, gdzie się urodził i nadal mieszka i o radości, jaką daje mu tworzenie muzyki.