Geneo+ - Zabieg, który pokochasz od pierwszego razu!

Z dnia na dzień zostajesz zaproszony na ważne wydarzenie, a Twoja cera akurat nie wygląda najlepiej - jest szara, przemęczona, pełna drobnych zmarszczek i niedoskonałości, które trudno ukryć pod makijażem? Masz przed sobą bankiet, ślub, pokaz mody, premierę filmu, niespodziewany przyjazd wymagającej teściowej, która zawsze negatywnie komentuje Twój wygląd? Spokojnie. Z odsieczą przychodzą zabiegi bankietowe, które już po jednym zastosowaniu przynoszą widoczne efekty. 


prestiz

Szybko i skutecznie

Największą popularnością wśród tego typu zabiegów cieszy się Geneo+. Zabieg jest szybki, trwa bowiem 30 minut, bezpieczny, nie wymaga rekonwalescencji i - co najważniejsze - jest skuteczny. 

Zabieg Geneo+ można wykonywać przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne. Jest polecany dla wszystkich typów skóry i karnacji oraz osób w różnym wieku - zarówno tych bardzo młodych, jak i starszych. W zależności od potrzeb i oczekiwanych rezultatów, pacjenci mają do wyboru dwa rodzaje zabiegów: NeoRevive® – do odmłodzenia skóry, spłycenia zmarszczek, pozbycia się cieni i worków pod oczami, poprawienia owalu twarzy, czyli tak zwanego nieinwazyjnego liftingu oraz NeoBright®, do rozjaśnienia i odżywienia skóry - mówi Natalia Munda, specjalista kosmetolog z Clinica Cosmetologica. 

Działanie Geneo+ oparte jest na naturalnym dotlenieniu skóry od środka, co skutkuje ujednoliceniem jej kolorytu, napięciem, ujędrnieniem oraz ogólną poprawą kondycji. Zabieg napina owal twarzy oraz zmniejsza widoczność cieni i worków pod oczami. Co więcej, w jego trakcie dochodzi do wzmocnienia naczyń krwionośnych, co niewątpliwie stanowi atut dla osób zmagających się z ich kruchością. Geneo+ również zalecza zmiany trądzikowe i stopniowo redukuje przebarwienia. Po samym zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, co można spokojnie ukryć makijażem. Jednak już po kilku godzinach wszystko wraca do normy i można cieszyć się realnymi efektami, które utrzymują się - w zależności od osoby - od 12 do 24 godzin. Aby je wzmocnić, warto wykonać serię zabiegów - Geneo+ najlepiej powtarzać co 2 tygodnie. W serii wykonuje się zazwyczaj 5 zabiegów. 

Jak to działa? 

Można powiedzieć, że Geneo+ swoją skuteczność zawdzięcza działaniu na trzech płaszczyznach. 

- Geneo+ złuszcza skórę, dotlenia się od wewnątrz oraz dostarcza składniki aktywne do jej głębokich warstw. Efekty, które można uzyskać dzięki zabiegowi, jeszcze kilka lat temu były w kosmetologii możliwe dzięki zastosowaniu kilku zabiegów naraz, a teraz możemy się nimi cieszyć dzięki jednemu urządzeniu. Technologia wykorzystuje „Efekt Bohra”, który polega na wytworzeniu dwutlenku węgla w obszarze zabiegowym, skutek czego zostaje on niedotleniony. Takie działanie ma na celu pobudzenie organizmu do dostarczenia dużej ilości tlenu w to miejsce. Dzięki temu, naczynia krwionośne rozszerzają się, a koktajl wnika w głębokie warstwy skóry - mówi dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog, ekspert medycyny estetycznej, właściciel Clinica Cosmetologica w Gdańsku.

W zależności od mieszanki, jaka zostanie podczas zabiegu wykorzystana, efekty działania Geneo+ będą skupiać się albo na odżywieniu skóry, albo na jej odmłodzeniu. 

Co mówią pacjenci?

Geneo+ jest aktualnie najpopularniejszym zabiegiem bankietowym w Clinica Cosmetologica. Pozostałe - Mobilift M6, Pollogen Legend oraz Emerge, są również często wybierane przez pacjentów, niemniej to Geneo+ ma najwięcej zwolenników. 

W Trójmieście byłam w sprawach służbowych i pomyślałam, że chciałabym między spotkaniami zrobić coś dla siebie i swojej cery. Udałam się do Clinica Cosmetologica na Geneo+, o którym już dawno słyszałam wiele dobrego. Zabieg trwał niewiele ponad 30 minut i sam w sobie był bardzo przyjemny, więc przy okazji zdążyłam się zrelaksować. Po samym zabiegu cera była lekko zaczerwieniona, co bez problemu ukryłam pod fluidem. Po kilku godzinach, gdy nadeszła pora na wieczorny demakijaż, okazało się, że nawet bez podkładu moja cera wygląda nieskazitelnie, skóra jest napięta, lekko rozjaśniona i wygląda na wypoczętą. Mimo że nie spałam później zbyt długo, o poranku cera wciąż wyglądała na promienną i odżywioną. Ten efekt utrzymywał się przez cały kolejny dzień. Na pewno ponowię Geneo+, to świetny zabieg - mówi pani Gosia Skowrońska z Warszawy, pacjentka Clinica Cosmetologica. 

Wśród zwolenników zabiegu, nie brakuje również mężczyzn, którzy lubią szybkie, proste i efektywne rozwiązania. 

Geneo+ wykonałem dzień przed ważnym pokazem mody. Fajnie, że zabieg trwał tak krótko, bo nie mam czasu na dłuższe wizyty w gabinetach kosmetologicznych. Mimo wszystko byłem zaskoczony, że tak niewiele czasu wystarczyło, aby osiągnąć tak wyraźne efekty. Następnego dnia wyglądałem i czułem się naprawdę dobrze, znajomi pytali, czy byłem na urlopie. Twarz po tym zabiegu jest odświeżona i napięta, bardzo podoba mi się ten efekt - mówi pan Sławomir Lewicki, model z Gdyni, pacjent Clinica Cosmetologica. 

70
07/2016

Mówi, że kilka razy umarł, dlatego stara się nie marnować swego życia. Tomasz „Lipa” Lipnicki opowiedział nam o swych życiowych priorytetach, o Nowym Porcie, gdzie się urodził i nadal mieszka i o radości, jaką daje mu tworzenie muzyki.