Affinity™ - Resurfacing skóry

Affinity to innowacyjny zabieg regenerujący wszystkie typy i problemy skóry na twarzy i ciele. 

Codziennie wiele osób boryka się z wachlarzem przeróżnych problemów skóry. Należy pamiętać że w głównej mierze wynikają one z zaburzonego funkcjonowania procesów samoregeneracyjnych naszego organizmu. 


prestiz

W zabiegach wykorzystyna jest przełomowa, opatentowana metoda opracowana przez Dr Michael Tavger z Izreala. Polega ona na aktywnym i szybkim POBUDZENIU PROCESÓW REGENERACYJNYCH. Mechanizmem działania tej metody jest wprowadzenie w głąb skóry substancji czynnej jaką są kwasy AHA.  Roztwór wtłacza się za pomocą mikroaplikatora i lekkiego podciśnienia poprzez kanały  mieszków i porów, gdzie zostaje uwięziony przez dwie warstwy komórek nabłonkowych.

Obecność  substancji  sygnalizuje organizmowi wystąpienie „bodźca” który wywołuje odpowiedź przeciwzapalną.  W następstwie wyzwala szereg kaskadowych  procesów regeneracyjnych: stymulację komórek macierzystych oraz wytwarzanie  nowych, świeżych i aktywnych komórek.  Przebudowane struktury zapewniają prawidłowe funkcjonowanie i przebieg mechanizmów fizjologicznych. W konsekwencji następuje regeneracja wielu problemów skóry.

Affinity – zastosowanie 

normalizacja stanu skóry trądzikowej    

spłycenie blizn potrądzikowych 

egzema – poprawa stanu skóry, łagodzenie objawów 

leczenie nadpotliwości  

poprawa stanu skóry w przypadkuprzebarwień, melasmy 

przyspieszenie gojenia ran, blizn 

odmłodzenie

spłycenie zmarszczek, poprawa gęstości i napięcia skóry 

ogólna rewitalizacja i  regeneracja 

niwelacja przebarwień i  poprawa kolorytu skóry 

70
07/2016

Mówi, że kilka razy umarł, dlatego stara się nie marnować swego życia. Tomasz „Lipa” Lipnicki opowiedział nam o swych życiowych priorytetach, o Nowym Porcie, gdzie się urodził i nadal mieszka i o radości, jaką daje mu tworzenie muzyki.