Patryk Wojciechowski dla Anji Rubik

Największa gwiazda polskiego modelingu Anja Rubik wcieliła się w rolę projektantki. Polska supermodelka stworzyła autorską, limitowaną kolekcję dla paryskiej marki IRO, a printy do niektórych modeli zaprojektował gdynianin Patryk Wojciechowski.


prestiz

Kariera Patryka Wojciechowskiego po zajęciu drugiego miejsca w programie "Project Runway" rozwija się w błyskawicznym tempie. Współpraca z Anją Rubik i prestiżową paryską marką IRO jest kolejnym dowodem na to, że przed młodym gdyńskim projektantem drzwi do świata wielkiej mody stoją otworem. 

- Geneza tej współpracy jest bardzo prosta, nie ma wokół niej jakiejś fantastycznej historii, wydarzyło się to po prostu tak, jak rozpoczyna się prawie każda współpraca. Po prostu dostałem maila od Anji z propozycją stworzeniu printu dla IRO. Stało się to niedługo po finale programu "Project Runway". Byłem niezmiernie zaszczycony, że Anja zaproponowała to właśnie mi, projektantowi, który jest dopiero na początku swojej drogi zawodowej. Ponieważ Anja jest bardzo zajętą osobą i nie było jej w tym czasie w Polsce, spotykaliśmy się na skypie żeby omówić projekt - mówi Patryk Wojciechowski.

Anja Rubik od kilku już sezonów współpracuje z paryską marką IRO będąc twarzą kampanii reklamowych tej znanej marki. Zaprojektowana przez nią kolekcja składa się z 35 modeli ubrań. Ubrań odzwierciedlających prywatny styl Anji Rubik… ubrań w których każda kobieta będzie czuła się swobodnie, wygodnie i jak to określa sama Anja „cool”. Znajdziecie w niej seksowne sukienki, grunge'owe ramoneski i marynarki, czyli wszystko to, co kocha Anja. 

70
07/2016

Mówi, że kilka razy umarł, dlatego stara się nie marnować swego życia. Tomasz „Lipa” Lipnicki opowiedział nam o swych życiowych priorytetach, o Nowym Porcie, gdzie się urodził i nadal mieszka i o radości, jaką daje mu tworzenie muzyki.