Łukasz Jemioł na wakacje

Pokaz mody Łukasza Jemioła był głównym punktem uroczystego otwarcia plaży Hotelu Haffner w Sopocie. Topowy polski projektant mody zaprezentował limitowaną kolekcję Łukasz Jemioł Holidays. Do końca września można ją zakupić w plażowym butiku zlokalizowanym na hotelowej plaży. 10% dochodu ze sprzedaży ubrań zostanie przekazane na potrzeby Fundacji Pankracy. 

Linia damska została stworzona z myślą o współczesnej, stylowej kobiecie, która wprowadza do szafy aurę zwiewności i romantyzmu, aby podkreślić swój charakter, siłę i nowoczesny look. W kolekcji pojawiły się miedzy innymi motywy egzotycznej dżungli, czy t-shirty i bluzy z haftami. Jednym z głównych elementów były asymetryczne sukienki i spódnice. Przewodnimi kolorami zdecydowanie są seledyny, szmaragdy i zielenie. Do delikatnych, zwiewnych strojów projektant wykorzystuje głównie wysokiej jakości bawełna i jedwab.

 

70
07/2016

Mówi, że kilka razy umarł, dlatego stara się nie marnować swego życia. Tomasz „Lipa” Lipnicki opowiedział nam o swych życiowych priorytetach, o Nowym Porcie, gdzie się urodził i nadal mieszka i o radości, jaką daje mu tworzenie muzyki.