Na wybrzeżu powstaje Hotel dla aktywnych ludzi

Na Wybrzeżu powstaje hotel dla aktywnych ludzi, którzy szukają doskonałej lokalizacji, designerskich wnętrz i oferty, która pozwoli im realizować sportowe pasje. 


prestiz

Polacy w coraz większym stopniu doceniają walory krótkich, intensywnych wyjazdów weekendowych, jako odskoczni od codziennych stresów i pozytywnego ładunku energetycznego. Poszukiwane są interesujące miejsca o nieformalnej atmosferze, blisko natury, uwzględniające indywidualne gusta. Poza ofertą noclegową coraz ważniejsze stają się oferty uzupełniające wypoczynek – ciekawe animacje i szeroko pojęte aktywności dla każdego pod okiem personalnego trenera, z programem dopasowanym do indywidualnych potrzeb, możliwości i preferencji gości. 

Niewiele nadmorskich obiektów hotelowych nadąża za aktualnymi trendami i oczekiwaniami klientów. Niszę tę chce wypełnić realizowany we Władysławowie hotel, który będzie częścią Gwiazda Morza Resort Spa&Sport. Jego oferta skrojona jest na miarę oczekiwań wymagający turystów nastawionych na najwyższy poziom komfortu i atrakcji hotelowych. Resort położony jest w pasie nadmorskich wydm, 120 metrów do otwartego morza i szerokiej, piaszczystej plaży. Tuż obok usytuowany jest port rybacki z mariną jachtową. Władysławowo, u nasady Półwyspu Helskiego, modny, przedwojenny kurort, stanowi doskonałą bazę wypadową do największych nadmorskich atrakcji. 

Dużym atutem hotelu z pewnością będzie jego projekt. Nowoczesne, nieformalne wnętrza, naturalne, surowe materiały i architektura wpisana w nadmorską przestrzeń pozwolą na nieskrępowany wypoczynek i czerpanie z bogactwa otaczającej natury. Będą też inspiracją aktywności i spełnieniem zasad wellbeing. W hotelu znajdą się rozległa strefa spa i saunarium z profesjonalnymi, dostosowanymi do aktywnego profilu hotelu zabiegami. Nie tylko dla czynnych sportowców zaprojektowano strefę rekreacyjną z dużym basenem, jacuzzi, centrum fitness i siłownią. Niepowtarzalną atrakcją będzie wspinaczka po 15 metrowej ściance przecinającej cztery kondygnacje hotelu ze spektakularnym finałem na dachu hotelu – zapierającym widokiem otwartego morza. 

Cały projekt czerpiący inspiracje z otaczającej natury i najlepszych światowych realizacji to miejsce, które niewątpliwie zmieni jakość wypoczynku nad polskim morzem.

Inwestorowi, spółce Gwiazda Morza, udało się stworzyć nie tylko ciekawy projekt turystyczny, ale również interesującą propozycję inwestycyjną i deweloperską.

Pokoje w czterogwiazdkowym hotelu Gwiazda Morza można już dziś nabyć na własność w popularnym systemie condo, postrzeganym przez analityków rynku jako połączenie bezpiecznej lokaty kapitału ze stałym zyskiem z inwestycji. To świetna propozycja nie tylko dla osób zainteresowanych wypoczynkiem. Przygotowany przez Gwiazdę Morza model biznesowy zakłada możliwość uzyskania stałego zwrotu z inwestycji w zakup pokoju hotelowego na poziomie 7% rocznie przez okres 15 lat. 

Czerpiąc ze swoich doświadczeń na rynku komfortowych nieruchomości spółka Gwiazda Morza przygotowała również propozycję dla najbardziej wymagających klientów, zainteresowanych posiadaniem nieruchomości w najlepszych lokalizacjach. Exclusive Serviced Apartments to wydzielona strefa hotelowa z prywatnymi, widokowymi apartamentami na ostatnich kondygnacjach, z pełną obsługą hotelową na najwyższym poziomie. Indywidualny charakter każdego apartamentu zapewni prestiżowa i doświadczona pracownia projektowa, która jest autorem wnętrz wszystkich przestrzeni hotelowych. 

Otwarcie Gwiazdy Morza Resort Spa& Sport zaplanowane jest na I kwartał 2019 roku. Osoby zainteresowane inwestycją w tym ciekawym projekcie turystycznym powinny pomyśleć o tym już teraz, bo tego typu nieruchomości cieszą się dużym powodzeniem - nie tylko w wakacje.

Polecane artykuły

nic
70
07/2016

Mówi, że kilka razy umarł, dlatego stara się nie marnować swego życia. Tomasz „Lipa” Lipnicki opowiedział nam o swych życiowych priorytetach, o Nowym Porcie, gdzie się urodził i nadal mieszka i o radości, jaką daje mu tworzenie muzyki.