Nowojorski klimat w Sopocie

Porywające widowisko muzyczne będące artystycznym ukłonem w stronę jednej z najważniejszych postaci światowej muzyki rozrywkowej – Franka Sinatry - już 24 lipca zagości w sopockiej Operze Leśnej. Utwory mistrza wykonają m.in. Katarzyna Cerekwicka, Grzegorz Turnau, Sławek Uniatowski, Zbigniew Wodecki, Kuba Badach, a wydarzenie poprowadzi niepowtarzalny Piotr Bałtroczyk. 

Frank Sinatra, wokalista obdarzony nieprawdopodobnym talentem, zostawił po sobie niezliczoną liczbę standardów jazzowych, które są obecne na muzycznych scenach całego świata. Teraz w Polsce będziemy mogli w pełni poczuć niesamowity nowojorski klimat charakterystyczny dla twórczości Franka Sinatry, nazywanego przez niektórych – królem jazzu. 

W trakcie koncertu usłyszymy wspaniałe przeboje, takie jak: „My way”, „Strangers in the night”, „New York New York” w znakomitych aranżacjach Filipa Siejki z towarzyszeniem 15-osobowej orkiestry. Interpretacji utworów Sinatry podjęli się czołowi polscy wokaliści, którzy zapewnią publiczności widowisko na najwyższym poziomie. Bilety w cenie: 45 zł; 65 zł; 85 zł; 120 zł, 150 zł, do kupienia w kasach Opery Leśnej oraz na portalach biletowych. 

 

70
07/2016

Mówi, że kilka razy umarł, dlatego stara się nie marnować swego życia. Tomasz „Lipa” Lipnicki opowiedział nam o swych życiowych priorytetach, o Nowym Porcie, gdzie się urodził i nadal mieszka i o radości, jaką daje mu tworzenie muzyki.