Tensor w gdyni

Prawie 20 tys. m2 powierzchni biurowej - tyle ma do zaoferowania Tensor, nowoczesny kompleks biurowy przy ul. Łużyckiej w Gdyni. Podczas uroczystego otwarcia kompleksu składającego się z trzech budynków (X, Y, Z) każdy z gości miał możliwość zobaczenia w pełni już funkcjonującego budynku X.

Z wiedzający mogli przyjrzeć się częściom wspólnym obiektu, a także aranżacji wynajętej powierzchni jednego z najemców – firmy Best. Goście mieli okazję zobaczyć także rowerownię z szatnią i prysznicami dla rowerzystów, która mieści się w hali garażowej i która stanowi odpowiedź na rosnącą popularność rowerów jako codziennego środka transportu.

Ostatni z budynków wchodzących w skład kompleksu Tensor ukończony zostanie w przyszłym roku. Całą inwestycję wyróżnia starannie zagospodarowanie przestrzeni wspólnych, które zostaną wzbogacone m.in. o plac do gry w bule czy miejsce do gry w ping ponga. Projektanci szczególnie zadbali również o estetykę małej architektury i zagospodarowanie zieleni. 

Jak przekonuje inwestor, którym jest trójmiejski deweloper Euro Styl, w tej chwili, uwzględniając podpisane umowy oraz list intencyjny, w Tensorze wynajęte jest 90% powierzchni. Pierwszymi najemcami biurowca są: firma Maersk, Best, Thai Union, PPG, ADVA Optical Networking oraz Loconi Intermodal.

70
07/2016

Mówi, że kilka razy umarł, dlatego stara się nie marnować swego życia. Tomasz „Lipa” Lipnicki opowiedział nam o swych życiowych priorytetach, o Nowym Porcie, gdzie się urodził i nadal mieszka i o radości, jaką daje mu tworzenie muzyki.