ELEKTRYCZNE BMW U ZDUNKA

Diler BMW Zdunek znalazł się w prestiżowym gronie ośmiu polskich agentów BMWi i otrzymał licencję na bezpośrednią sprzedaż elektrycznych modeli i3 oraz i8. W ofercie znajdą się również pozostałe, ekologiczne modele bawarskiego producenta z napędem hybrydowym.
 


Max Radke

BMW i to szeroko zakrojona koncepcja ekologicznej i nowatorskiej mobilności. Łączy wizjonerskie samochody elektryczne, usługi mobilnościowe oraz inspirującą stylistykę. Na nowo definiuje pojęcie premium zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. A przy tym fascynuje innowacyjnymi samochodami: elektrycznym BMW i3, konsekwentnie ekologicznym, bezemisyjnym autem miejskim, oraz nowym BMW i8, prekursorem sportowych samochodów przyszłości.

BMW i3 będzie dostępny w BMW Zdunek na stałe. BMW i8 będzie prezentowany na zmianę z innymi agentami BMWi. Ceny modelu i3 rozpoczynają się od 153 700 zł. Producent twierdzi, że auto na pełnym ładowaniu może przejechać od 130 do 160 km. Z kolei BMW i8 napędzany jest przez dwa silniki o łącznej mocy 362 KM: elektryczny (131 KM) oraz benzynowy o pojemności 1,5 litra i mocy 231 KM. Podstawowa wersja BMW i8 kosztuje prawie 600 tys. zł.