Wood&Paper: Z miłości do drewna

Swoją pracą chcą przypomnieć, że w latach, przez wielu nie wspominanych dobrze, Polska była światową potęgą wzornictwa i projektowania - taka filozofia przyświeca rodzinnej manufakturze Wood & Paper tworzącej niepowtarzalne, obdarzone duszą elementy wyposażenia wnętrz. 


prestiz

Marka jest efektem synergii młodej, zdolnej projektantki i doświadczonego mistrza stolarstwa. Wszystkie projekty są wykonywane metodą rzemieślniczą, od pierwszego cięcia do ostatniego pociągnięcia pędzlem. Twórcy tych wyjątkowych mebli bardzo lubią, gdy produkt spełnia kilka funkcji, może się zmieniać według potrzeb właściciela. 

Nie lubią za to, gdy coś się marnuje – czy to przestrzeń, czy skrawek drewna. Dlatego meble Wood & Paper możesz personalizować i idealnie dopasowywać do swojego domu. A z resztek pozostałych po produkcji robione są małe, zabawne gadżety, jak kulkowe świeczniki, czy pojemniki „kaktusy”. W tych niezwykłych projektach widać miłość do drewna, koloru i geometrycznych wzorów oraz brak obaw przed odważnymi połączeniami.