Tapicernia pięknych wnętrz: wymarzone wnętrze dla ciebie

Od dłuższego czasu uciekamy od sztampowych, sieciowych rozwiązań chcąc nadać indywidualny charakter meblom i wnętrzom w naszym otoczeniu. Gdzie szukać realizacji pomysłów i inspiracji? Tylko dobrze wyspecjalizowana firma tapicerska jest w stanie sprostać wymaganiom wysokiej jakości i oryginalności. Meble tapicerowane i elementy wnętrz to utrzymujący się trend ostatnich lat.


prestiz

Sofy i rozłożyste narożniki w salonie to główne miejsce odpoczynku rodziny i spotkań w gronie przyjaciół. Wygoda i odpowiadający Twoim gustom design to podstawa tych mebli. W tapicerni dobierzesz indywidualnie materiał, określisz idealny wymiar pod Twój salon i przetestujesz miękkość siedziska. Nadmiar poduszek to pożądany efekt dekoracyjny. W tapicerni sam będziesz wizjonerem ich wielkości, faktur i kolorów.

TWÓJ DOM TO OAZA WYPOCZYNKU

Sypialnia to miejsce regeneracji, powinno harmonizować z Twoim ciałem i duszą. Dlatego bardzo ważne są delikatne materiały i miękkość wykonań. Efekt taki uzyskasz stawiając w sercu sypialni pokaźne łoże koniecznie z zagłówkiem. W tapicerni dostosujesz odpowiedni styl łoża i dekoracyjność wezgłowia, jak i jego wielkość. Popularne są zagłówki pikowane, panelowe, bądź stworzone z półwałków pod sam sufit, tworząc miękką tapicerowaną ścianę.

ODNAWIANIE JEST W MODZIE

Uwielbiasz swój wieloletni komplet wypoczynkowy? Masz zabytkowy fotel rodzinny? Chciałbyś nadać mieszkaniu nowy wystrój bez czasochłonnego remontu? Stare meble mogą dostać nowe życie właśnie w tapicerni. Nowe poszycie lub całkowita renowacja często jest mniej kosztowna niż zakup nowych mebli. Ważne by tapicer był rzemieślnikiem z pasją, doradcą i kreatorem. Tylko wtedy otrzymasz ukochany mebel w idealnym stanie, by służył jeszcze wiele lat.

UŁATWIENIE DLA PROJEKTANTA

Biura projektowe nie muszą szukać nowoczesnego designu w setkach sklepów internetowych i stacjonarnych. Profesjonalna tapicernia wykona realizacje każdego projektu, nawet o najbardziej nietypowych rozwiązaniach technologicznych. Od stolarki po tapicerkę. Od apartamentów, hoteli po restauracje, a nawet tapicerkę specjalistyczną, jak jachtowa czy samochodowa.

NISZOWA PROFESJA

Ceńmy ludzi o rzadkich umiejętnościach zawodowych. Wszechstronni tapicerzy to nieliczna grupa specjalistów. Warto odwiedzić tapicernię z prawdziwego zdarzenia, by poznać ich możliwości.

 

68
05/2016

Waldemar Malicki to ukochany pianista Polaków. Zachwyca, bawi, zaskakuje. Na koncertach Filharmonii Dowcipu zawsze pojawia się komplet publiczności.