Śpij maleńki, śpij!

Ona - marzycielka z artystyczną duszą, on - pragnący zaspokoić każde jej marzenie. Spodziewali się nowego członka swojej rodziny i wciąż szukali tego idealnego łóżeczka... a że nie mogli znaleźć, to zaprojektowali je samodzielnie. Jak to często bywa z potrzeby zrodziła się idea, która przybrała żywą formę zrodzoną z impulsu. 


Matylda Promień

Oboje chcieli, by przestrzeń domu wypełniały obiekty wyrażające ich samych - estetyczne, czyste, pełne wdzięku. Pewnego zimowego, chłodnego poranka spacerowali po marinie. Wspólnie podziwiali stojące w doku jachty - ich nieskazitelną biel i opływowe kształty. Subtelne, a zarazem wyrażające niesamowitą siłę, z którą opierają się bezwzględnym żywiołom wody i powietrza. 

- To właśnie luksusowe jachty stały się ich inspiracją do stworzenia czegoś tak wyjątkowego jak łóżeczka Luulu - mówi Marta Buzalska, projektantka i współwłaścicielka firmy. - Do wykończenia używamy najwyższej jakości materiałów i skór używanych m.in. w samochodach Maserati. Są też pikowania, diamenciki, ogranicza nas w zasadzie tylko wyobraźnia. Starannie wykonany materac jest wysoce elastyczny, antyalergiczny, całkowicie naturalny i ekologiczny. Specjalnie dopasowana wysokość ułatwia rodzicom dostęp do dziecka - dodaje Marta Buzalska. 

Jak na razie powstały trzy wiodące linie łóżeczek Luulu. Kolekcja Luulu White to kwintesencja elegancji i dobrego smaku. Włoska cieląca skóra wykorzystana wewnątrz łóżeczka Luulu White jest idealnie gładka w dotyku i hipoalergiczna. Do jej ozdobienia wykorzystano kryształy Svarowskiego. 

Z kolei kolekcja Luulu Black to kwintesencja elegancji w stylu glamour, inspirowana doskonałym pięknem szlachetnych kruszców i kamieni. Łóżeczko, skrzące się światłem niczym tajemniczy szafir, urzeka połyskiem głębokiej czerni i nieskazitelnej bieli wewnętrznej wyściółki.

Luksusowa kolekcja Luulu Gold to oferta dla najbardziej wymagających klientów. Unikalność wynika nie tylko z faktu, że jest ona złocona 24. karatowym złotem, ale także ze sposobu jej wykonania. Łóżeczko w całości zostało wykonane ręcznie z wykorzystaniem wiedzy i umiejętności wielu pokoleń prawdziwych mistrzów kunsztu rękodzieła. 

- Do końca roku chcemy wprowadzić łóżeczko Luulu Mare i Luulu Smart. Luulu Mare zaprojektowane jest specjalnie do luksusowych łodzi, posiada stację dokującą i w fajny sposób pozwala transportować malucha po pokładzie. W chwili obecnej projektujemy je na zlecenie prywatnej osoby z Dubaju. Z kolei Luulu Smart to łóżeczko interaktywne, które pod wewnętrzną wyściółką będzie miało całe oprogramowanie do takich funkcji, jak kamera, czujniki bezdechu, ruchu, czy elektroniczna niania. Całością zarządzać będziemy z poziomu smartfona - mówi Marta Buzalska.