Natura w Ogrodzie

Kochaj, chroń i szanuj naturę, a potem żyj w jej otoczeniu. Tak w skrócie można opisać misję, którą kieruje się w swojej działalności marka Fermob, znany producent mebli ogrodowych. Najnowszą kolekcję zaprezentowano w salonie NAP w Gdyni. 


Max Radke

Dla tego producenta mebli ogrodowych poszanowanie środowiska naturalnego jest niezwykle ważne i determinuje wszystkie procesy produkcyjne. Podstawowym materiałem wykorzystywanym do produkcji mebli jest metal. Produkty Fermob są nie tylko recylingowane, ale również tworzone z powtórnie przetworzonego metalu. Ławki ogrodowe, stołki, stoliki, a nawet szezlongi wypoczynkowe w niezliczonej liczbie wariacji kolorystycznych - taka jest najnowsza kolekcja Fermob. 

Farby są pozbawione szkodliwych składników i zabezpieczone przez działaniem promieni słonecznych, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że żywe barwy z czasem stracą na intensywności. Również materiały wykorzystywane do wykończenia mebli są sprowadzane od dostawców, którzy mogą sprostać najwyższym kryteriom wytrzymałości. Materiały są zatem odporne na uszkodzenia mechaniczne i deformację oraz wyjątkowo wygodne w użytkowaniu. 

Podczas prezentacji w salonie NAP pokazano także najnowszą kolekcję mebli ogrodowych włoskiej marki Emu słynącej z oryginalnego wzornictwa pozwalającego nadać przestrzeni unikalnego charakteru i podkreślić styl ogrodu. Idealnie nadają się do ogrodu, na taras, jak również do restauracji oraz do otwartej przestrzeni publicznej. Wykonane z najwyższej jakości materiałów są wyjątkowo odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Dla Emu projektują najlepsi projektanci, tacy jak Jean Nouvel, Patricia Urquiola, Jean Marie Massaud, Arik Levy, czy Stefan Diez. 

68
05/2016

Waldemar Malicki to ukochany pianista Polaków. Zachwyca, bawi, zaskakuje. Na koncertach Filharmonii Dowcipu zawsze pojawia się komplet publiczności.