Piękna od zaraz

Medycyna estetyczna daje nam coraz więcej możliwości. Niektóre zabiegi upiększające dają natychmiastowe efekty i nie wymagają rekonwalescencji. W tych czasach to wyjątkowa wartość. Liczy się bowiem nasz cenny czas! Przed tobą wyjątkowa okazja i musisz wyglądać jak milion dolarów? Marita Just, specjalistka z zakresu medycyny estetycznej wskazuje najbardziej skuteczne zabiegi, dające szybkie i spektakularne efekty.  


prestiz

Kobiety często podkreślają, że chętnie poddałyby się zabiegom medycyny estetycznej, ale boją się np. blizn, czy nienaturalnego wyglądu. Czy istnieje jakaś metoda-cud, która od razu pozwoli nam poczuć się naprawdę piękną? 

Zabiegami najszybciej działającym są te z użyciem kwasu hialuronowego, który natychmiast wypełnia zmarszczki i pięknie nawilża skórę. Powodują one naprężenie skóry, a pełny efekt końcowy widoczny jest juz po 3-4 dniach. 

U kogo zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego sprawdzą się najlepiej?  

Są one przeznaczone dla osób w każdym wieku. Kwas hialuronowy jest w pełni bezpieczną substancją, która naturalnie występuje w organizmie.

Jakie jeszcze metody może pani polecić? Czy ich dobór zależy od wieku? 

U osób młodych doskonale sprawdzają się zabiegi rozświetlające i ujędrniające. Panie w wieku około 40 lat na pewno będą zadowolone z efektów zabiegów wykonywanych przy udziale osocza bogatopłytkowego, jak również z nici liftingujących. Nici PDO są obecnie jedną z najnowszych technik stosowanych w zabiegach odmładzających naszą skórę. Dobranie zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjentki to najważniejsza część wywiadu prowadzonego przed rozpoczęciem zabiegu. Ważne jest również to, by pacjentka od razu wiedziała, co ją czeka. I tak na przykład mezoterapia kosmetyczno - estetyczna obejmująca  wstrzykiwanie w skórę specjalnie przygotowanych np. koktajli anti - aging, poliwitamin, czy mieszanek na bazie medycznego kwasu hialuronowego, wymaga powtórzenia zabiegu. Istotą mezoterapii jest bowiem wykonanie kilku, zazwyczaj 3-5 zabiegów w serii oraz kilku zabiegów przypominających rocznie. To bardzo ważne, by panie poddające się danym zabiegom, uzyskiwały rzetelne informacje jeszcze przed podjęciem jakiejkolwiek procedury.