Inaugracja Pomorskie Fashion

Pomorskie Fashion to nowy cykl imprez modowych organizowanych przez Magazyn Prestiż. Pierwsza edycja odbyła się w hotelu Nadmorskim w Gdyni. Ideą imprezy jest prezentacja tego co ciekawe na pomorskim rynku modowym oraz promocja lokalnych marek,  projektantów i salonów. 


Max Radke

Ponad 200 gości miało okazję zobaczyć pokazy marek Pennyblack, Bizuu i Taranko (dostępne w CH Klif) oraz stylizacje przygotowane przez multibrandowy, luksusowy salon Made in G mieszczący się w kompleksie Nowe Orłowo. Każdy pokaz to 20 starannie dobranych stylizacji. 

O wizerunek modelek zadbali styliści fryzur z salonu R.Smarz Professional Hair, a nieocenione wizażystki z Pomorskiego Studium Sztuk Wizualnych na zapleczu do perfekcji opanowały sztukę malowania pod presją czasu. To co działo się za kulisami naszego wydarzenia modowego to swoista wyprawa do świata makijażu, barw, fryzur i pięknych kobiet. 

Pomiędzy pokazami losowano upominki ufundowane przez Valentini, Ilua, Hotel Nadmorski, Holistic Clinic, Klapp Cosmetics oraz Audi. Goście mogli też podziwiać najmłodsze dziecko Audi, czyli model Q2. Wszystkie pokazy wyreżyserował Michał Starost, a imprezę z klasą i swobodą poprowadził niezawodny Tomasz Podsiadły. Najciekawsze stylizacje prosto z wybiegu możecie zobaczyć na stronach 64-67.

- Pomorskie Fashion ma być imprezą cykliczną i stale się rozwijającą. Pokazywać będziemy nie tylko modę z butików, ale też promować będziemy pomorskich projektantów mody. W niedalekiej przyszłości impreza ta ma się stać największym i najważniejszym wydarzeniem modowym na Pomorzu - mówi Małgorzata Budrys z Magazynu Prestiż, szef projektu.