Ślubne trendy

Wszystko dla narzeczonych w jednym miejscu, tysiące produktów i usług, niezbędnych do zorganizowania wymarzonego ślubu, wspaniałe prezentacje wystawców – to mogliście znaleźć na XIII Targach Ślub i Wesele! 

Na targach zaprezentowało się prawie 200 wystawców z szeroko rozumianej branży ślubnej.  Można było wybrać obrączki, suknię ślubną, m.in. przy stoisku Elizabeth Passion, czy Marietta Mariage, dobrać do niej dodatki, dopasować makijaż oraz stylizacje fryzur. Także męska część odwiedzających znalazła coś dla siebie. 

Podczas, gdy moja przyszła żona biegała po stoiskach mieniących się cekinami, ja dopytywałem się o limuzyny, szukałem odpowiedniego garnituru i wszelkiego typu dodatków, od spinek, much, po eleganckie buty – podkreśla jeden z uczestników Targów.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyli się fotografowie. Swoje usługi prezentowali m.in. Karol Bannach, FofiŚlub, czy Photoyoung. Na imprezie nie zabrakło także fotobudek oraz stoisk z zaproszeniami ślubnymi i dekoracjami. Ślub nie może obejść się bez tortów, a podczas targów kreatywnością popisywali się cukiernicy z
„Cukierni z Pasją”. Coraz częściej też atrakcją wesela są profesjonalne, mobilne bary weselne.

- Dla gości to nie tylko gwarancja szybkiej i profesjonalnej obsługi, różnorodności asortymentu, ale też szansa na uatrakcyjnienie wesela niezwykle widowiskowym pokazem barmańskim - mówi Mariusz Brożyński z agencji barmańskiej Bar4You.

Pomimo tego, że wydarzenie jest imprezą targową, dzięki bogatemu programowi scenicznemu, ma również wymiar kulturalno-artystyczny. Moda ślubna i wieczorowa zawładnęła wybiegiem, obyły się również pokazy makijażu i fryzur, pokaz carving’u oraz sztuczek barmańskich prezentowanych m.in. przez Bar4You. esteśmy w stanie uwierzyć.