Pierwszy Tallinder już jest!,

Salon Tallinder, pierwszej marki premium w portfolio trójmiejskiej firmy LPP, otwarto uroczyście w Galerii Bałtyckiej. To pierwszy na świecie salon tej marki dedykowanej kobietom i mężczyznom powyżej 30 roku życia, ceniącym wysoką jakość. 


Matylda Promień

Na uroczystym otwarciu nie zabrakło władz spółki LPP, znanych osobistości show-biznesu, a gościem specjalnym była modelka Joanna Horodyńska. Wśród gości zauważyliśmy m.in. Reni Jusis i Tomasza Makowieckiego, Mirosława Bakę, Dorotę Kolak, Wojtka Mazolewskiego, Mateusza Kusznierewicza, Jacka Karnowskiego. 

Koncept salonu podporządkowany został charakterowi marki premium. Wizyta w sklepie będzie okazją, by kupić ubrania i dodatki, ale również by zrelaksować się w strefie lounge, w której klient znajdzie m.in. magazyny i albumy o sztuce, designie, modzie oraz architekturze. Koncept salonu to efekt współpracy LPP z  londyńskim studio Brinkworth, które projektowało sklepy takich marek jak Hugo Boss, All Saints czy Karen Millen – powiedział Hubert Komorowski, wiceprezes zarządu LPP odpowiedzialny m.in. za markę Tallinder.

W marcu oraz kwietniu 2016 roku zaplanowano otwarcia kolejnych 6 salonów Tallindera - w Bydgoszczy, Lublinie, Katowicach, Szczecinie, Wrocławiu oraz w Centrum Riviera w Gdyni. 

Ubrania marki  oscylują wokół nowoczesnej, niezobowiązującej elegancji i sprawdzonej klasyki. Marka przekazuje swoim klientom dewizę „It’s all about style”, chce pomagać ubierać się na różne okazje, uczyć jak łączyć ze sobą ubrania i dodatki. Trzymamy kciuki by się udało!