Katarzyna Figura o zdrowiu i urodzie

Uroda i film. Piękno zewnętrzne i piękno duchowe. Takie były hasła przewodnie spotkania z Katarzyną Figurą, które w Gdyńskim Centrum Filmowym zorganizował salon urody Jaśminowy Ogród. Na spotkaniu tylko dla kobiet królowały rzecz jasna typowo kobiecie tematy. 

Katarzyna Figura, na co dzień aktorka Teatru Wybrzeże i ambasadorka Jaśminowego Ogrodu, opowiadała o nieustającej podróży w głąb siebie, myśleniu o własnym „ja” i potrzebie samorozwoju. 

Z Wiolą Szlachtą, właścicielką
Jaśminowego Ogrodum poznałyśmy się w przestrzeni prywatnej, w szkole naszych dzieci. Ona jest osobą mającą mnóstwo fantastycznej energii, wspomagającą innych. Wiola zobaczyła we mnie otwartość na innowacje, dążenie do tego, by lepiej czuć się we własnej skórze. Tutaj nasze myślenie się spotkało, ponieważ dla nas obu sensem życia jest nieustanny rozwój
– mówiła Katarzyna
Figura. - Taki jest też cel tego spotkania, aby pokazać, że możemy się zmieniać zarówno dzięki kosmoceutykom i maszynom stymulującym naturalne możliwości organizmu, ale także dzięki zmianom wewnętrznym – pozytywnemu patrzeniu na siebie i otaczający nas świat – dodała aktorka.

W trakcie spotkania nie zabrakło ciekawych prelekcji. Ewa Najder, trener rozwoju osobistego opowiedziała o tym, w jaki sposób można pracować nad wyglądem i naszym wnętrzem, aby poznać i zaakceptować siebie. Trenerka mówiła o tym, że warto podobać się przeze wszystkim sobie, a nie próbować na siłę dostosować do innych. To miłość do samego siebie uczy szacunku do innych. 

Zaprezentowano również innowacyjne urządzenie FusioMed, dzięki któtej możemy wykonywać m.in. radiofrekwencje igłową będącą alternatywą dla botoksu, mrożenie własnego tłuszczu, kawitację ultradźwiękową oraz masaż próżniowy. Spotkanie w sali „Warszawa” zakończyło się pokazem teledysku „Eleonoro” zespołu Ajagore, w którym główną rolę zagrała Katarzyna Figura. Na koniec goście zostali zaproszeni do rozmów kuluarowych przy winie w restauracji Vertigo, gdzie mogli posłuchać koncertu trójmiejskiej wokalistki Islet.