Hanza Pałac - Urokliwy wypoczynek

Wystarczy niecała godzina drogi od centrum Gdańska, by znaleźć się w miejscu iście magicznym. I nie jest to absolutnie przesadzone określenie, bo jak inaczej można nazwać pałacyk położony w 200-letnim parku. Jeśli dołożymy do tego relaks  w spa, wyśmienite jedzenie, którym zawiaduje szef kuchni-pasjonat i szereg atrakcji (nie tylko) dla aktywnych, otrzymamy Hanza Pałac Wellness & Spa w Rulewie. Czym przyciąga gości i co przygotował dla pań w dniu ich święta? Przeczytajcie. 


prestiz

Za górami, za lasami… A tak naprawdę całkiem niedaleko, bo w Borach Tucholskich, zaledwie 10 minut od autostrady A1 znajduje się Pałac Hanza . W jego nowoczesnych wnętrzach mieści się  55 komfortowych pokoi, restauracje z widokiem na park, 4 sale konferencyjne, basen z kompleksem saun i jacuzzi oraz profesjonalne SPA.

„Zakochani w Pałacu” (zresztą trudno się w nim nie zakochać) to doskonała propozycja na idealny weekend we dwoje, obejmująca m.in. wspólne zabiegi, czy też romantyczną kolację przy  blasku świec.  Wszystkie panie znajdą w pałacu,  coś dla siebie, szczególnie w wyjątkowo kobiecy weekend w dniach 04-06.03.2016, kiedy to wspólnie świętować będziemy Dzień Kobiet. Co czeka tu na uczestniczki? Relaks w spa będzie wstępem do zajęć ze stretchingu, aqua aerobicu, pilatesu, czy nordic walkingu. W tym wyjątkowym dniu, również specjaliści od zdrowego żywienia i hartowania organizmu, podpowiedzą, jak być bardziej „fit”, a całość zwieńczy lekka kuchnia i świeże soki owocowo - warzywne. Może warto choć raz na jakiś czas sprawić sobie taką chwilę tylko dla siebie? 

Skoro już o jedzeniu mowa… Od stycznia tego roku szefem kuchni Pałacu jest Tomasz Welter, wkładający serce i  tylko pozytywne emocje w każdy gram przygotowywanych przez siebie autorskich specjałów. W nowej karcie hotelowej restauracji znajdziemy m.in. dania nawiązujące do tradycyjnej kuchni rodem z Borów Tucholskich. Nie brakuje w niej więc zombra z jelenia marynowanego w zielonym pieprzu, steka z polędwicy wołowej, czy wybornych pierożków z maślaczkami. Ale również wielbiciele owoców morza znajdą coś dla siebie, krewetki black tiger aromatyzowane quzo zachwycają kompozycją i smakiem. Można się rozmarzyć od samego pisania i czytania… 

Po oddaniu się kulinarnej uczcie, czekają na nas kolejne atrakcje. Bowiem w otoczeniu Pałacu wśród lasów Borów Tucholskich, nie brakuje tras rowerowych i jezior, a na terenie hotelu znajduje się  park linowy. Dysponuje on 4 trasami linowymi dla dorosłych i jedną dla dzieci od lat 3, a także m.in. zjazdem tyrolskim nad jeziorem i drzewami wspinaczkowymi. To świetna zabawa dla każdego, bez wątpienia. Na dzieci czeka tu także małe zoo,  plac zabaw oraz ciekawe animacje podczas pobytów rodzinnych. 

Nie samym jednak wypoczynkiem (niestety) żyje człowiek, stąd Hanza Pałac Wellness & Spa w Rulewie w swojej ofercie posiada także profesjonalne zaplecze konferencyjne. Obejmuje ono m.in. 3 sale konferencyjne, a także np. salę kominkową i bar, które stanowią doskonałe otoczenie dla kameralnych szkoleń i spotkań biznesowych. Atmosfera „z dala od centrum”, a do tego quady, paintball strzelanie z wiatrówki, czy biegi na orientację sprzyjają integracji i kreatywnym procesom tworzenia.