Liu Jo w gdyńskim Klifie!

Znana włoska marka Liu Jo otwiera swój jedyny butik w Trójmieście. Wszystkie miłośniczki swobodnego stylu w luksusowym wydaniu już 12 lutego zapraszamy po wiosenno-letnie inspiracje z najnowszej kolekcji tej marki do gdyńskiego Centrum Handlowego Klif.

Ubrania marki  Liu Jo adresowane są do dynamicznych i pewnych siebie kobiet, które zawsze i wszędzie pragną czuć się atrakcyjnie i zmysłowo. Charakteryzuje je wysoka jakość materiałów oraz wyjątkowe detale krawieckie. W każdej kolekcji marka oferuje swoim klientkom szeroki wybór oryginalnych fasonów i akcesoriów, które można łączyć ze sobą w ciekawe stylizacje. Od 12 lutego marka ta będzie dostępna w Centrum Handlowym Klif w Gdyni.

Wiosenno-letnia kolekcja Liu Jo jest synonimem świeżości i swobody. Dwa niepowtarzalne i przenikające się style – California Dreaming ’70 i City Africa z lekkością poprowadzą nas od wiosny do lata. Co znajdziemy w najnowszej kolekcji? Retro inspiracje z nowoczesnymi akcentami, świetlną grą cekinów i bogatą kolorystyką. Formy skrojone blisko ciała, asymetrię, jak również oversizowe modele. Oryginalne wykończenia, lśniące kamienie i metalowe dodatki. Mieszankę nurtu etnicznego
i miejskiego. Kolekcja Liu Jo na wiosnę i lato 2016 to propozycja dla młodych i energicznych kobiet, które kochają najnowsze trendy i lubią bawić się modą.

64
01/2016

Otwarta, ambitna i - jak mówi o sobie - na co dzień trochę roztrzepana, ale jak trzeba bardzo dobrze zorganizowana.