Dragon Art podbija Chiny

Wielki sukces gdyńskiej Pracowni Projektowej Dragon Art w Chinach. Projekt wnętrza apartamentu na osiedlu Nowe Orłowo zdobył prestiżową nagrodę Residential Space Award w konkursie Modern Decoration International Media Award. To jedna z najważniejszych nagród w świecie designu na rynku azjatyckim. 


Matylda Promień

Projekt stumetrowego apartamentu opracowały Anna Maria Sokołowska oraz Marta Piątkowska. Wnętrze zostało pokazane na branżowych portalach i w wielu magazynach praktycznie na wszystkich kontynentach. Opublikował je także chiński magazyn Modern Decoration Home Magazine, co okazało się przepustką do startu w konkursie.

Rozdanie nagród odbyło się w hotelu Hilton w Shenzhen Shekou w Chinach. Nagrodzonych zostało wiele projektów w różnych kategoriach począwszy od architektury, poprzez wnętrza hoteli, restauracji, instytucji publicznych, restauracji, wnętrz mieszkalnych, na najlepszych projektantach kończąc. W konkursie wzięło udział wielu znakomitych architektów i projektantów z całego świata W konkursie wzięło udział wielu znakomitych architektów i projektantów z całego świata, a pracownia Dragon Art była jedynym reprezentantem Polski w tym konkursie.

64
01/2016

Otwarta, ambitna i - jak mówi o sobie - na co dzień trochę roztrzepana, ale jak trzeba bardzo dobrze zorganizowana.