Harmonijna pielęgnacja ciała i duszy

Kiedy tak naprawdę czuliśmy jak ciężki jest kamień, który trzymamy w dłoni, jaką strukturę ma kawałek drewna, jak smakuje letni deszcz, jakie odczucia wywołuje przesypujący się między palcami ciepły piasek, jak pachną świeżo zerwane zioła? Czy wsłuchaliśmy się w szelest suchych liści na wietrze albo przyglądaliśmy się kropli deszczu połyskującej w słońcu. Czy świadomie wykorzystujemy nasze zmysły? Czy zdajemy sobie sprawę z tego co możemy jeszcze zobaczyć, usłyszeć, posmakować, powąchać i poczuć?


prestiz

P

od wpływem codziennego stresu i monotonii życia nasze zmysły stają się otępiałe, co powoduje, że reagujemy tylko na ekstremalne bodźce: jaskrawe kolory, bardzo głośne dźwięki, ostre przyprawy. Właśnie dlatego zabieram klienta lub klientkę w podróż po urokliwej, liczącej sobie miliony lat krainie Eifel. W tym chyba najmłodszym regionie wulkanicznym Środkowej Europy leżącym u stóp Akwizgranu, znajduje się źródło pochodzenia składników linii BABOR. 

Marka BABOR słynie z produktów z wyszukanymi naturalnymi składnikami tworząc najnowszą linię kosmetyków do pielęgnacji ciała. Dzięki temu mogę zaoferować swoim klientom produkty o innowacyjnych, bezcennych recepturach. Cała, zdobyta w ciągu 60 lat istnienia firmy, wiedza wykorzystywana jest na bieżąco w opracowaniu koncepcji nowych programów pielęgnacyjnych, które systematycznie są modyfikowane oraz poszerzane na bazie najnowszych osiągnięć nauki. 

Upiększająca moc natury, harmonijna pielęgnacja ciała i duszy, zmysłowa pielęgnacja piękna, piękno z głębi oceanu - takie są zabiegi na bazie kosmetyków BABOR. Zabieram klienta w podróż po przeróżnych krainach piękna, uchylam rąbka niezmierzonych tajemnic głębi oceanu i pokazuję świat tradycyjnych, azjatyckich metod pielęgnacji. Sprawiam by upajał się przyjemnymi aromatami i całkowicie się odprężył. Zapoznaję go również z niezwykłą mocą błota i kamieni pochodzenia wulkanicznego, ziół i wyszukanych owoców. 

BABOR to program oferujący połączenie dobroczynnego oddziaływania filozofii Wellness ze skutecznymi zabiegami poprawiającymi kondycję i wygląd skóry oraz kontur całego ciała. Pomagam wybrać swojemu klientowi odpowiednią krainę piękna i program zabiegów w zależności od jego wewnętrznych potrzeb i efektów jakie chciałby osiągnąć. 

Właśnie dlatego skupiam się na tym, aby mój klient mógł oderwać się od codzienności, pozwalam mu wyciszyć się przed zabiegiem i jednocześnie na nowo rozbudzić oraz odpowiednio ukierunkować jego zmysły tak, aby w pełni mógł z ich pomocą odczuwać zabieg i cieszyć się z jego efektów. Przywracam mu harmonię ciała, duszy i umysłu. Tylko wtedy, kiedy na nowo „otworzy” się wszystkie zmysły na aktywny odbiór otaczającego świata, człowiek jest w stanie w pełni docenić wszystkie walory zabiegu. Osiągnie spokój oraz wewnętrzną i zewnętrzną równowagę.

W moim studio  pracuję tak by działać na wszystkie zmysły klienta:

Aranżacja kabiny – wzrok

Muzyka – słuch

Aromaty – węch

Masaż – dotyk

Delektowanie się - smak