Orły Biznesu z Ewą Wachowicz

Ewa Wachowicz była gościem specjalnym pierwszego w Trójmieście spotkania pod hasłem Orły Biznesu. Odbyło się ono w Olivia Sky Club z inicjatywy Studia HR. Miss Polonia 1992, a także była rzecznik prasowa rządu, producentka, dziennikarka i jurorka programu kulinarnego Top Chef opowiadała o swojej drodze do sukcesu.

Godzinny wykład gościa specjalnego był bardzo interesujący i inspirujący, a także pełen osobistych wspomnień, refleksji i życiowych anegdot. Ewa Wachowicz z rozbrajająca szczerością opowiadała o życiu na wsi, pierwszych zarobionych na targu pieniądzach, które przeznaczyła na kurtkę w Peweksie. Te doświadczenia sprawiły, ze od „zawsze” starała się być niezależna finansowo i radzić sobie z przeciwnościami losu. 

Uczestnicy pierwszego spotkania z cyklu Orły Biznesu poznali szczegóły wyborów Miss Polonia 1992, a także współpracy Ewy Wachowicz z premierem Waldemarem Pawlakiem, jak i dalszych zawodowych losów byłej Miss. Zaradność, pomysłowość, a także kobieca odwaga pozwoliły Wachowicz stawiać kolejne kroki z biznesie. Własna firma producencka, która była odpowiedzialna za programy kulinarne Roberta Makłowicza, a w późniejszych czasach również serii programów „Ewa gotuje”, to kolejne sukcesy tej przedsiębiorczej kobiety. 

Jak sama Wachowicz przyznaje upór, ciężka praca, ale także miłość rodziców sprawiły, że dzisiaj znajduje się na szczycie swojej kariery. Wydaje książki, prowadzi własny program w telewizji oraz jest jurorką w programie Top Chef. Nie ukrywa jednak, że pracuje także wyglądem. Uroda i fantastyczna forma są jej znakiem rozpoznawczym, dlatego prócz dzielenia pracy z pasją, Ewa Wachowicz… 6 razy w tygodniu poddaje się treningom. Biega, ćwiczy i uprawia jogę. I unika diet jak ognia! Dlaczego? Bo jak mówi nie lubi wyrzeczeń, a diety nierozerwalnie się z nimi łączą.

 

Polecane artykuły

nic
63
12/2015

Choć gra i tworzy już od dawna, wystąpił na niejednym koncercie, to tak naprawdę głośno zrobiło się o nim dopiero po tym jak wydał wspólnie ze Smolikiem płytę.