Prezentacja BMW 7

Prawie 50 klientów wzięło udział w hotelu Courtyard by Marriott w zamkniętej prezentacji najnowszego BMW 7. Imprezę połączoną z kolacją, recitalem znakomitego pianisty Artura Sychowskiego, koncertem Pauliny Czapli i jazdami próbnymi zorganizował autoryzowany dealer BMW Zdunek. 


prestiz

Do dyspozycji klientów były modele 730d, 730Ld oraz 750i. Wszystkie z napędem na cztery koła xDrive. BMW 750i xDrive to topowa wersja wyposażona w silnik benzynowy V8 o pojemności 4395 cm3 z technologią BMW TwinPower Turbo. Moc 450 KM przy 5500-6000 obr./min., przyspieszenie 0-100 km/h w 4,4 sek. robią wrażenie. Prawie 200 KM mniej ma wersja 730d - 3 litrowy turbodiesel jest jednak bardzo dynamiczny, a setkę osiąga w niewiele ponad 6 sekund. 

Klienci korzystali z jazd testowych nie tylko jako kierowca, ale też jako pasażer, oczywiście na tylnym siedzeniu. Bo BMW 7, szczególnie w przedłużanej wersji L
to samochód dla prezesa, zarówno tego bardziej statecznego, który lubi sobie po prostu wygodnie wyciągnąć nogi, jak i tego nieco młodszego, który lubi korzystać z zaawansowanych możliwości technicznych samochodu. 

I właśnie technologia najbardziej zachwyciła gości. System iDrive umożliwiający obsługę systemu multimedialnego przy pomocy dotyku i gestów, elektroniczny kluczyk umożliwiający zdalne parkowanie, multimedia - o tym jeszcze długo rozmawiano w kuluarach i podczas kolacji.