Relaks z nutką luksusu

Są takie miejsca, które hipnotyzują i przenoszą nas w inny wymiar. Otaczają luksusem i spokojem. Wyjątkowe i dedykowane każdemu, kto chce oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w świat, gdzie wypoczynek i relaks jest postrzegany nie tylko przez wymiar odnowy ciała, ale jako doświadczenie dla wszystkich zmysłów.

Tylko kilka kroków dzieli zgiełk tętniącego życiem Sopotu od krainy spokoju i odprężenia. Zielona naturalna ściana, unoszący się delikatny zapach olejków i odprężająca muzyka... Chociaż brzmi jak bajka, to istnieje naprawdę – Mała Anglia Boutique Apartments ze strefą OXO Luxury SPA zaprasza w swoje progi nawet na chwilę, nawet tylko po to by zwiedzić wnętrze... w którym nie sposób się nie zakochać.

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Na każdym kroku OXO Spa udowadnia, że nie traktuje przymiotnika luxury w swojej nazwie lekko i stara się zapewnić swoim gościom relaks w ekskluzywnej przestrzeni. Idealnym tego przykładem jest gabinet przeznaczony do manicure i pedicure, gdzie klientki podczas zabiegów siedzą na podwójnych stanowiskach wykonanych z  oryginalnych siedzisk od Bentleya (z opcją masażu, nawiewu, podgrzewania i regulacji) oraz gabinet masażu, w którym znajdują się podgrzewane łóżka.

Zabiegi masażu stanowią ważny punkt w ofercie OXO Spa. W jednej z dwóch sal przeznaczonych na zabiegi, doświadczeni terapeuci dopasowują odpowiedni rodzaj zabiegu do indywidualnych potrzeb klienta W jednej z nich znajduje się również stanowisko do jednoczesnego masażu dwóch osób. 

Manager MA, Karolina Ambarcumian podkreśla - Pobyt w OXO Spa wyróżnia się możliwością jednoczesnego upiększenia swojego ciała, zrelaksowania się, i odnowienia wewnętrznej energii w atmosferze nutki luksusu, na którą każdy zasługuje.

CHWILA ODPRĘŻENIA

Do skorzystania z oferty OXO Spa manager MA, Karolina Ambarcumian zachęca mieszkańców Trójmiasta, podkreślając, że hotele i strefy spa to doskonały pomysł na wypoczynek i spędzenie przyjemnie czasu, nawet, jeśli nie zostaje się w nim na noc. Restauracje, spa, basen – wszystko w jednym. Często nawet krótki weekendowy wypad do spa wystarczy by naładować akumulatory i poczuć przypływ nowej energii.

W naszym przypadku doskonale sprawdził się pomysł z udostępnieniem oferty wynajmu na wyłączność naszej strefy wellness po godz 21:00. Jest to doskonały pomysł na zaręczyny lub niecodzienną randkę – na takie okazje przygotowujemy romantycznie oświetlony basen, muzykę a do tego schłodzone prosecco i owoce. Jesteśmy elastyczni, łatwo i dynamicznie dopasowujemy się do oczekiwań  i wymagań klientów, nawet podczas pobytu gości – podkreśla Karolina Ambarcumian

CODZIENNA NIECODZIENNOŚĆ

Powodzeniem w OXO Spa cieszą się również indywidualnie skomponowane oferty Day Spa, czyli pakiety zabiegów upiększająco-relaksacyjnych stworzone z myślą o spotkaniu dla kilku osób, dla par oraz indywidualne. Idealnym sposobem na spędzenie niestandardowego wieczoru panieńskiego np. pakiet Spa Party, gdzie dodatkiem do zabiegów jest sushi lunch. 

Dla par przeznaczono relaksacyjną sesję Dla Niej & Dla Niego, jeśli natomiast szukasz chwili wyłącznie dla siebie – oferta Tylko Ty skomponowana przez zespół OXO Spa będzie idealnym wyborem. 

RELAKS NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Zabiegi i rytuały w OXO Spa przeprowadzane są z wykorzystaniem kosmetyków z najwyższej półki – tak by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów, oczekujących skuteczności i natychmiastowego efektu. W OXO Spa zagościły więc kosmetyki takich marek jak Ericson Laboratoire i ORGANIQUE. 

Manager OXO Luxury Spa, Jagoda Kitowska, zapytana o zabiegi najchętniej wybierane przez klientów wymienia - Luksusowa pielęgnacja organicznym kawiorem w zabiegu FRESH CAVIAR,  regeneracyjno-ochronny zabieg MesoVit, który jest rewelacyjną alternatywą dla mezoterapii i nasz bestseller jeśli chodzi o kosmetyki firmy Ericson Laboratoire - zabieg na głębokie zmarszczki mimiczne, idealny przed ważnym wyjściem #BOTUVIP czyli alternatywa dla botoksu. Manager MA, Karolina Ambarcumian dodaje - Pomimo krótkiego istnienia naszego Spa, zostaliśmy wyróżnieni przez markę Ericson Laboratoire i wybrani do europejskiej edycji VIP BOOK opisującej najlepsze salony w Europie używające tej marki, co jest dla nas dużym wyróżnieniem. 

Korzyści osiągnięte podczas zabiegów można przedłużyć w domowym zaciszu, dzięki możliwości zakupu W OXO Spa szerokiej gamy kosmetyków, które są stosowane podczas zabiegów. 

63
12/2015

Choć gra i tworzy już od dawna, wystąpił na niejednym koncercie, to tak naprawdę głośno zrobiło się o nim dopiero po tym jak wydał wspólnie ze Smolikiem płytę.