Pół tony pierogów na święta kameralnie

Sprzątanie, bieganie po sklepach, gotowanie… Święta Bożego Narodzenia to cała masa przygotowań, które nie pozwalają nam w pełni cieszyć się czasem spędzonym z rodziną. A może w tym roku zrobić TO inaczej? Z pomocą przychodzi Hotel Haffner w Sopocie ze swoją świąteczną ofertą.


Matylda Promień

Żyjemy w ciągłym pędzie, pracujemy od świtu do nocy, nie mając czasu na odpoczynek w towarzystwie najbliższych. Wyobraź sobie jednak, że zamiast całych dni nerwowych przygotowań, gotowania, biegania po sklepach, spędzicie świąteczny czas w pełni zrelaksowani, poświęcając go tylko sobie nawzajem. Tak, jest to możliwe !!!

Hotel Haffner w Sopocie z pewnością zapewni Wam wyjątkowe Święta. Od samego progu czuć tu świąteczną i rodzinną atmosferę, a wyjątkowa i co rok oryginalna dekoracja przed recepcją główną przyciąga uwagę nie tylko małych dzieci (duże dzieci też się świetnie bawią !)

- W naszej kuchni panuje już świąteczny gwar. W centrum konferencyjnym hotelu prawie codziennie odbywają się wigilijne spotkania firm z Trójmiasta, ale nie tylko. Hotelowa kuchnia słynie z tradycyjnych świątecznych potraw i staropolskich przepisów. Jak co roku przygotowujemy ponad pół tony naszych słynnych pierogów, w przeliczeniu na sztuki to ponad 15 tysięcy. Wszystkie ręcznie lepione - mówi Karol Brzoskowski, Marketing i PR Manager Hotelu Haffner. Szef Kuchni, Łukasz Szczepaniak, zdradza nam natomiast tajemniczy przepis na pierogi: mąka, woda i … po co się męczyć, najlepiej zamówić w Hotelu Haffner !

Tuż przed świętami pełną parą rusza własna hotelowa cukiernia. Strucle, makowce, serniki, pierniczki i ciasteczka cynamonowe – bez tego goście nie mogą się obejść podczas świąt. Nad wybornym smakiem słodkości czuwa Szef Cukierni, Michał Wiśniewski, aktualny Mistrz Polski Cukierników. 

Tradycyjnie hotel proponuje też zakup świątecznych podarunków, które można również wygodnie zamówić online na stronie hotelu (www.hotelhaffner.pl). 

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku Hotel Haffner całkowicie wypełni się gośćmi korzystającymi z oferty bożonarodzeniowej. Czekać na nich będą liczne atrakcje, w tym wizyta świętego Mikołaja, zdobienie choinki przez najmłodszych, bogaty program animacji dla dzieci, zajęcia w basenie pod okiem profesjonalnych trenerów, czy sobotni wspólny spacer plażą.

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen magii, czarów, radości i piękna. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie troski i miłości. To w te dni, zapatrzeni w roziskrzoną choinkę, w uśmiechnięte twarze naszych bliskich odkrywamy sens życia. Hotel Haffner wychodzi temu naprzeciw.