Super Jacht z Gdańska

46 metrów długości, prawie 1000 m2 powierzchni, 4 poziomy i 22 węzły maksymalnej prędkości - tak w liczbach wygląda najnowszy koncept motorowego katamaranu zaprojektowanego przez gdańską stocznię Sunreef Yachts. 


prestiz

150 Sunreef Power to nowoczesny projekt o opływowym kształcie i sportowym stylu. To przede wszystkim idealna opcja dla osób poszukujących takich walorów katamaranów jak m.in.: naturalna stabilność (dzięki dwóm niezależnym kadłubom), ogromna przestrzeń użytkowa, czy niskie zanurzenie, umiejętnie połączonych ze zindywidualizowanym designem Sunreef Yachts i linią motorowego super jachtu. 

Koncept cechuje nieskończona możliwość personalizacji wnętrz. Jedna z wielu propozycji designerów to na przykład zaprojektowanie pokładu głównego jako otwartego salonu z zawartą w nim przestrzenią jadalną i wypoczynkową, barem oraz przesuwanymi drzwiami prowadzącymi na przestronny kokpit i rozkładane tarasy po obydwu jego stronach. 

Górny pokład jest doskonałym miejscem na główną sypialnię z panoramicznym widokiem i ze specjalnym przejściem na dodatkowy niezależny kokpit. W kadłubach może znajdować się kuchnia ze spiżarnią, kabiny VIP oraz kabiny gościnne, a także strefy dla załogi bądź pralnia, siłownia, a nawet sauna. 

Taras ulokowany na przedzie jachtu będzie wspaniałym miejscem relaksu dostarczającym niezapomnianych widoków gościom spędzającym czas na materacach i leżakach. Podobną rolę spełni flybridge o powierzchni 95 m2, na którym opcjonalnie przewidziano jacuzzi oraz przestrzeń wypoczynkową. Garaż ulokowany na rufie pozwoli na przechowanie wszystkich zabawek wodnych, w tym: skutera oraz pontonu, a także może stanowić doskonałą platformę do odpoczynku wyposażoną w eleganckie sofy oraz pufy. 

Koncept prezentowany jest potencjalnym klientom z całego świata oraz na najważniejszych światowych targach jachtowych. Budowa jachtu 150 Sunreef Power przez stocznię Sunreef Yachts zajęłaby nie więcej niż 2 lata.